Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen modell ügynökséget...

Milyen modell ügynökséget ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olvasgattam is ,de egyszerűen nem tudom, hogy melyik ügznökség kamu és melyik megbízható :S

azt is olvastam, hogy a profi ügznökség ingzen csinál portfóliót. ez igaz?

Esetleg a www.karaktercasting.hu -ról hallott már valaki?


2011. máj. 3. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen ingyen csinálnak, valamennyi pénz kell hozzá, de sosem 100 ezer forint..

milyen egy kamu ügynökség? (az összes reklám, tévé, modellügynökség ami az andrássy úton van KAMU, ez egy nagy kamu vcég, sok kis ügynökséget létesít, de mind mind kamu)

honnan tudod h kamu?

egyfolytában a pénzről beszélnek, mindig azt akarják, hogy írd már alá a szerződést, ellenzik, hogy otthon átgondold, és hazavidd a szerződést, ott helyben kell, elkérnek pénzt mindenért, tehát ilyen reklámkártyáért, azért, hogy fent lehess a weboldalon, reegisztrációs díj, plakát díj, stb...

az internetes oldalukon nincsen semmi információ, hogy hol lépnek fel, ninsc semmi bemutatkozás, csak képek a modellekről, és mindenféle ocsmányságot találsz, ilyen gigolo gyereket meg minden..

[link]

2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ingyen... hát ez azért túlzás. Nekem 60ezer ft volt a portfólióm, viszont nem kamu volt, mivel azóta több munkát is kaptam, szerepeltem már újságban is, és bőven visszajött a pénz.

Amiket tudok neked javasolni nyugodt szívvel:

[link]

[link]

[link]


ezek egész biztosan megbízható ügynökségek, én az ArtModels-nél vagyok, de a többiről is csupa jót hallottam :)

sok sikert!

2011. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2011. máj. 4. 14:52
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy választ kéne adnom és nem kérdeznem.. de akkor is lehet kamu, ha megkér arra, hogy öltözz át, mondván "milyen gyorsan megy"? és mindent, bugyit, zoknit cserélj előtte?
2012. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!