Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúnak jól áll szerintetek az...

Fiúnak jól áll szerintetek az ülepes gatya?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az ülepes gatya senkinek se áll jó.
2011. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem.k..vára gáz,fiún is,lányon is.
2011. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Még lányoknak sem.
2011. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jenny Junior ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de a fiúk sokszor az összképet elrontják azzal, hogy hogyan öltöznek fel hozzá. Sokan túl trógerül, mások túl trendi pláza fiúként öltöznek fel hozzá. Meg kellene találniuk a szekrényükben/ a boltok polcain azokat a darabokat amiket felvehetnek ehhez a nadrág fajtához, vagyis a hanyag elegancia darabjait. ;)
2011. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
az a nadrág undorító.mind1 ki hordja...
2011. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ h mennyire ülepes...ha a térdéig van "bővítve az nagyon csúnya sztem, de ha kb combközépig akk akár szexi is lehet...nekem lányokon semmilyen ülepes gatya nem tetszik, sztem a fiúkon is csak úgy áll jól ha "van mit belerakni" tehát legyen a fiúnak jó feneke és vádlija...csak akkor lehet jó sztem
2011. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát fiúkon szerintem nem néz ki jól. Nekem van ülepes gatyám és egyáltalán nem gáz, sőt többen azt mondták, hogy nagyon jól áll.(egy csúnyácska, alaktalan, vagy kövér lányon nem mutatna jól..)
2011. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

MINDENKINEK UNDORÍTÓ!


Bocsánat a nagy betűkért, de azt akarom, hogy megérte. -.-"

2011. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól néz ki...:D
2011. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13:56-as ízlések és pofonok, fogadd el hogy másnak tetszik. Ja és azért mert nagybetűvel írtad senkinek se fog megváltozni az ízlése...
2011. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!