Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Guess karórákról ki tud infókat?

Guess karórákról ki tud infókat?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy Guess est 1981 tipusú férfi karóra, de a neten nem találok róla semmit.

Nem márka fanatikusokra vagyok kiváncsi, hanem olyan érdekelne, akinek van saját tapasztalata ezzel a tipussal, vagy a Guess márkával, mint óra.

Köszi


kép az óráról:

[link]


2011. ápr. 28. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen órát vettem néhány évvel ezelőtt csak más az óra lapja. Akkor kiadtam érte 40 ezret, de mára már "szégyenlem". Ez egy szar, hulladék divat óra. Egy karóra életre szóló darab, nem szabad ilyen divathulladék darabokat venni. Jobban jársz ha befektetsz egy komoly óragyártó termékére, akik csak órák gyártásával foglalkoznak.
2011. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyenem van, eladó ha érdekel :D


[link]


asszem 2 hétig hordtam...

2011. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

11:04


Köszi, számítottam hasonló válaszra.


Akkor viszont mindenképp hanyagolom.

2011. ápr. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!