Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös képzésről infokat...

Műkörmös képzésről infokat szeretnék. Te hol végeztél, milyen volt, megérte-e? Részletfizetés lehetséges? Erről nem találtam infot.

Figyelt kérdés

Elsősorban a Crystal Nails suli érdekel.

Köszönöm, hogy válaszoltál.


2011. febr. 15. 23:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valami...gondolom diákigazolványt nem ad...akkor utazási kedvezmény sincs ugye?
2011. febr. 16. 01:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel én csak egy hónapja járok abba a suliba,így sok infót azzal kapcsolatban nem tudok mondani,hogy megérte e.De kedvezményt az utazásért nem kapsz,legalábbis én autóval járok,és még parkolási lehetőséget sem biztosítanak.Részletfizetés lehetséges.A suli elég színvonalas,viszont nagyon nehéz.Egy dolgot ne felejts el,ha csak műkőrmös akarsz lenni,abból nem fogsz megélni,mert már minden utca sarkon van egy.Én a pedikür-manikür és műkörömépítőt csinálom.Kemény anatómiát tanítanak,minden héten doga.Viszont a 80éves nagymami már nem fog felrakatni műkőrmöt,de a lábát rendbe fogja rakatni,ezért is csinálom a pedikűr-manikűr részét.
2011. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én azt mondom, hogy egy jó körmösre mindig lesz szükség, és a láb része egyébként sem vonz.sőt...

Köszönöm a válaszod.

2011. febr. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!