Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban borotválkozza...

Hány éves korban borotválkozzanak a lányok?

Figyelt kérdés
2007. jún. 19. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Minél később, annál jobb! A borotválás csak erősíti a szőrszálakat, ezért minél korábban kezded, annál korábban lesznek gondjaid velük!
2007. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Akkor amikor úgy érzed, hogy már itt az ideje mert zavar.

A nagyobbiknak nem engedtem mégis leborotválta magát 13 évesen, a kisebbik 12 már borotválja a lábát.

2007. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az előzőekhez hozzátenném, hogy az, hogy a borotválás erősíti a szőrszálakat, egy hatalmas tévhit. Nem erősíti.
2007. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Inkább gyantáztassák, vagy epillálják magukat! Az első alkalommal még biztos fájni fog egy kicsit, de utána észre sem veszik - persze ha csak nem hagyjűák nagyon megnőni.
2007. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, és majdnem 13 évesen borotváltam le előstör a lábamat! Szerintem az ideális!Bár attól függ,hogy kinek mennyire szőrös a lába,nekem eléggé undi volt! És amikor először leborotváltam elvoltam ájulva annyira tetszett!:) De hülye voltam!!ne borotvával indulj neki! Hanem Vit szőrtelenítő krémmel, barátnőm azzal csinálta, és egészségesebb is (szerintem) és szebb is.
2008. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!