Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon honnan rendelik ezeket...

Vajon honnan rendelik ezeket a converse cipőket?

Figyelt kérdés

A teszveszen meg a vaterán rakatszámra vannak fenn az olcsó converse cipők.

[link]


Honnan redelhetik ezeket, hogy még postával+ (gondolom) jutjutalékkal együtt is megéri nekik ennyiért eladni?

Először az ebayre gondoltam, de még ott sem találtam ilyen áron.


Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni. :)


2011. ápr. 21. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kedves kis zugüzemből, ahol a 300hufos kínai cipőkre mindenféle megtévesztő márkajelzéseket tesznek.
2011. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pontos címet nem tudsz? : D
2011. ápr. 21. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
naja...az nekem is kéne:D:D:D
2011. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nah akkor hajrá!

derítsük ki valahogy :)

2011. ápr. 22. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
a kinai piacon pl egy kamus adidas cipő vagy melegitő 3-6ezer ft.ha többet vesz még olcsóbb.ő pedig kiteszi amelegitőt pl 8ezerért,akkor is nyer rajta sokat,és viszik mint a cukrot hiszen egy eredeti 15-20ezer.
2011. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egy nagy hamisítvány azért ilyen olcsó.:D

de legalább egyszínű.mert azt imádom aki megvesz egy ronda hamisítványt csak azért mert rajta van a converse jel.ha nem eredetit veszel akkor is nézzen ki valahogy.:)

2011. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jó, de nem ez volt a kérdés! : DD

de HONNAN?

nem érdekel, hogy milyen gagyi vagy hányszor égette meg magát szegény kicsi kínai amíg sunyiban vasalta rá a hamis matriácát, csak az érdekel, hogy honnan tudnék én is rendelni ilyen közvetítés nélkül??? :))

2011. ápr. 24. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem otthon csinálják.egyik osztálytársam a netről DCs matricát rendelt..szóval csak egy egyszínű tornacipő,egy conversejel és egy all star felirat kell nekik.:D
2011. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
leirták értelmesen,ha budapesti vagy,kimész a kinai piacra,ha nem de nem laksz tul messze,több tételért megéri elutazni pestre és vásárolgatni,ha ilyen kamus cuccokra vágysz
2011. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"otthon csinálják" pfff de buták vagytok, istenem :D ebay, amazon tele van vele, piac is
2013. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!