Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek volt tapasztalata a...

Valakinek volt tapasztalata a Syoss 5-8 mogyoróbarna festékkel?

Figyelt kérdés
vörösses beütése volt? meg légyszi,írjátok már meg,hogy kinek milyen tapasztalata van a syoss hajfestékekről? töri a hajat?hullik tőle? kinek mi a tapasztalata?
2011. ápr. 21. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használtam, pont ezt az árnyalatot. Van egy kis vöröses beütése, de én ezért választottam, annak nincs semmilyen beütése, amelyik 0-ra végződik.

Nekem nagyon sötét lett tőle a hajam, majdnem fekete, pedig előtte is 5-ös árynalattal volt festve, csak akkor más márkával. Emiatt én nem szeretem.

Egyik hajfestéktől se fog töredezni amúgy a hajad önmagában, ha jól használod, és nem váltasz havonta hajszínt, hullani is csak akkor fog, ha allergiás vagy rá, és gyuladást okoz a fejbőrben, mert a hajhagyma, ahonnan a haj kinő az belül van, tehát nem érintkezik a hajfestékkel. Nekem mondjuk nem jött be a syoss, de csak amiatt hogy vörösesfekete hajam lett tőle, és szinte egyáltalán nem is kopott, csak nagyon lassan. De ez előny lehet akkor, ha megfelelőn választasz, én mindesetre azt ajánlom, hogy eggyel világosabb árnyalatot válassz, mint amilyet szeretnél, és az összes többi schwarzkopf hajfestékkel kapcsolatban is ez a tapasztalatom.

És miután megtaláltad a jó árnyalatot, akkor csak a tövét fesd újra, a színt meg úgy frissítsd, ahogy a tájékoztatóban is írják, hogy csak az utolsó 5-10 percben fésüld végig a hajon. Így nem károsítod semmivel sem jobban, mint mondjuk aki kamillateával mossa meg hasonló esztelenségeket csinál, mert az természetes...

2011. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszodat:)
2011. ápr. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!