Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány ml a syoss hajfesték?...

Hány ml a syoss hajfesték? (tubus)

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is fel akartam tenni, köszi, hogy megtetted helyettem is, remélem fognak érkezni válaszok! :) Én még az árára is kíváncsi lennék.
2010. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:) hát én erdélyi vagyok, itt nálunk forintba számolva az ára kb 1100 ft.

melyik árnyalatot fogod kipróbálni?:D

2010. nov. 9. 15:06
 3/19 anonim ***** válasza:
Már kb 2éve kékesfeketére festem a hajam, most sem térek el. :) De már sok jót hallottam erről a festékről, úgyhogy kipróbálom. Eddig Palettét használtam, igaz, hogy gyönyörű színe van úgy 2hétig, de aztán nagyon hamar kikopik, kifakul. Múlt hónapban Londát vettem, az elején azt hittem szuper lesz, de egy kalap sz@r volt, egy hónapja sincs, hogy festettem, de már a hajam fele barna, pedig -ahogy említettem- 2éve festem feketére a hajam... Esetleg tudsz ajánlani elérhető áron valami tuti hajfestéket? :)
2010. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát sok tapasztalatom nekem sincs, festettem már sokszor mindenféle szint a hajamba, most szeretném kipróbálni a syoss vörösét s be szeretném az egészet festeni végre:). hát én sok jót hallottam a syossról meg a loreal casting creme gloss-ról, illetve a garnierről:D. egy próbát megérnek, ha úgyis rendszeresen fested:), aztán majd eldöntöd h a te hajadnak melyik a legmegfelelőbb. mondjuk a paletteről azthallottam hogy rendesen tönkrevágja a hajat:s
2010. nov. 9. 16:10
 5/19 anonim ***** válasza:
Na mostmár érdemi választ is tudok a kérdésedre adni: 115 ml. A "tartállyal" nagyon jól el lehet oszlatni a festéket a hjon, nekem hátközép alá ér, a végén raktam hozzá egy kis vizet, elég volt. Mindjárt megyek lemosni, azán megírom, hogy milyen lett, de nekem eddig szimpatikus. :D
2010. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszi:DDD. hát nekem váll alá ér, szóval biztos elég lesz... jó sok ez a 115, örülök neki:)
2010. nov. 10. 19:09
 7/19 A kérdező kommentje:
amúgy az első vagy nem?:D
2010. nov. 10. 19:09
 8/19 anonim ***** válasza:
az összes válasz az enyém :D
2010. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen lejött a bőrömről hajmosáskor, a fejbőrömön sem maradt foltos. Kíváncsi vagyok milyen lesz, ha megszáradt. :)
2010. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

jaj ez érdekes, mert volt aki azt állitotta hogy nagyon nezeten mosta le a bőréről a festéket.:D

nagyon várom az eredmányt:)

2010. nov. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!