Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi nő? Külső-bel...

Milyen egy igazi nő? Külső-belső tulajdonságokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
hogyan viselkedik, hogyan öltözik, ha néha sportosan öltözik is lehet nőies? mindenféle dologra lennék kíváncsi, hogy igazi nő lehessek:&
2009. márc. 4. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:
főleg a belső tulajdonságokat szeretném tudni. Pl, szakításnál hogyan viselkedik, ha beszólnak hogyan viselkedik, .....
2009. márc. 4. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Kedves, inteligens, mosolygós, szép, nőies, nem cigizik, jól öltözködik, és főz, nem retten meg a házi munkától, gyermek szerető, és jó szerető, teljesíti párja kívánságait, érzéki,nem rohan ki, megértő. megfontolt, a pénzt beosztja, uralkodik érzésein, át tud nézni a szoknyvadászokon, és azt őt bosszantókat egystűzerűen levegőnek nézi.
2009. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyesen: egyszerűen levegőnek..

Bocs!

2009. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem. Sztem az igazi nőnek van egy fajta kisugárzása, amit még a nők is észrevesznek, általában ezekre a nőkre féltékenyek a nők. Mert az ilyen nő okos, minden mozdulatában van valami erotika, de nem közönséges, bármiről el lehet vele beszélgetni, mondhatni komoly, tehát nem bohóckodik, és rendkívűl magabiztos, tudja magáról ahogy végig megy az utcán, h őt nézik, h csüngnek rajta a férfi szemek, és nem jön ettől zavarba, mitöbb élvezi. Sztem a cigizés sem kizáró ok, mert vannak olyan helyzetek amikor egy cigaretta egy női kézben tud erotikus lenni. Az igazi nő titokzatos, nem olyan egyszerű a bűvkörébe férkőzni. A legfontosabb: abszolut nem a sminktől, ruhától, műkörmöstől, plasztikai sebésztől olyan különleges, hanem tényleg a kisugárzás a viselkedés. Bár nem ismerem, de Angelina Jolie sztem ilyen lehet :)
2009. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!