Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

1. Kim Nam-Gil

[link]

[link]

[link]

[link]


2. Kim Jae Wook

[link]

[link]

[link]

[link]


3. Kim Hyun Joong

[link]

[link]

[link]

[link]


4. Jang Geun Suk

[link]

[link]

[link]

[link]


És lécci ne tárgyaljunk azon hogy "miazhogyázsiai" meg ilyenek, jó? Mondhatjátok azt hogy nem jönnek be az ázsiai pasik meg ilyenek... csak kérlek ne menjünk a rasszizmus felé, mert egy csomó olyen kérdésem volt már eddig, ahol a kérdésre való válasz helyett az volt a téma....


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 10. 17:08
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
a jól kinéző ázsiai pasik két csoportra oszthatóak: a cukik és a punkok... én most csak cukit linkeltem, mert azok jönnek be... de vannak punkok is... :)
2011. ápr. 10. 19:20
 32/42 anonim ***** válasza:

Természetesen Kim Hyun Joong és Jang Geun Suk,imádom őket :)

16/l

2011. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

ezek közül egyik sem..:S

viszont ha már ázsiai:

Akihiro Sato

2011. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
imadom mindent, nagyon bejonnek az azsiaiak :D
2011. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

O.o

Bocsi, de nem tetszenek az ázsiai pasik, meg én nem birom őket megkülönböztetni! Olyan egyformák...

2011. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
igen, mondtam hogy hülye vagyok hogy feltettem a kérdést, mert valakinek ugyanolyannak néznek ki... :)
2011. ápr. 11. 20:36
 37/42 anonim ***** válasza:
Nekem olyan furcsa hogy sok ember nem tudja megkülönböztetni őket,én pl nem tudnám összekeverni őket :D
2011. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

Egyikojuk sem jon be a masodiknak van valami erdekes az arcaban. Ha helyes azsiairol van szo akkor:

Kaneshiro Takeshi

2011. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Én is különbséget tudok tenni két ázsiai között.

Egyébként k*rvára nem ugyanaz, Korea-Ázsia téma, mint a Bukarest-Budapest. Korea Ázsiában van, ezért igenis ÁZSIAIAK a képken látható srácok. Akkor lenne ugyanaz, ha egy magyar embert európainak neveznél. Ez a Bukarest-Budapest példa olyan, mintha engem magyar létemre lelondonizna valaki. Ugyanis London, Bukarest és Budapest is Európában van, de Ázsia és Korea azért más, mert Ázsia értelemszerűen nincs Ázsiában.:D

2011. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak!!! én is így gondoltam....
2011. máj. 1. 19:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!