Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

1. Kim Nam-Gil

[link]

[link]

[link]

[link]


2. Kim Jae Wook

[link]

[link]

[link]

[link]


3. Kim Hyun Joong

[link]

[link]

[link]

[link]


4. Jang Geun Suk

[link]

[link]

[link]

[link]


És lécci ne tárgyaljunk azon hogy "miazhogyázsiai" meg ilyenek, jó? Mondhatjátok azt hogy nem jönnek be az ázsiai pasik meg ilyenek... csak kérlek ne menjünk a rasszizmus felé, mert egy csomó olyen kérdésem volt már eddig, ahol a kérdésre való válasz helyett az volt a téma....


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 10. 17:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Annyira gáz ez a -.-" jelezés, hogy nem igaz.


Amúgy meg mit írjunk, ha ők ÁZSIAIAK !! Te sem lennél vérig sértve, ha leeurópaiznának, mert európai vagy, ahogy ők ázsiaiak. Az meg ilyenkor mindegy, hogy Korea az meg Japán vagy Kína vagy INdia, ugyanis mind ÁZSIÁBAN vannak.

2011. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
te most miről beszélsz? Bukarest és Budapest nem ugyanaz, de mindkettő Európába van, ugyanúgy, mint ahogy Korea Ázsiában ...-.-"
2011. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
45%
nemtudom hogy mért kell emiatt veszekednetek...
2011. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Igen, mondhatják, hogy "te európai ", mert az le tudják szűrni a kinézetemből, de azt nem, hogy én most melyik országból jöttem. Azt már én is furcsálnám, ha afrikainak szólítanának...


Akkor a "sárga" jobb lenne ázsiai helyett ? Ugye, ohgy nem.

2011. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
nem veszekszünk, csak próbáljuk okítani akinek még szüksége van rá
2011. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
én egyikőtökkel sem értek egyet. Am az európaiakat is meg lehet különböztetni, és sztm. az ázsiaiakat is, hogy melyik országból származnak.
2011. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Fúúú, szerintem nagyon szexik a ferdeszemű pasik, de az a baj, hogy ritka, amelyik jól néz ki.

Nekem Egill Arnljots jön be, de nagyon <3

2011. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

nekem egyik se jön be, talán csak a 3.

amúgy szerintem minden ázsiai pasi ugyanúgy néz ki,csak a hajuk más... :D

2011. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

valaki kérdezte, hogy a 2. biztosan pasi-e, erre a válaszom IGEN

egyébként meg igen, koreaiak és nem értem hogy mi kell ezen vitatkozni hogy mit mondtam: koreai vagy ázsiai... eddig mindenkinek mind1 volt és nem vették észre amikor koreait írtam, hát akkor most ázsiait írok, erre meg ez a baj.... na, mind1


egyébként valaki mondta hogy most más a KHJ haja, erre a válaszom: igen, tudom hogy most ilyen a haja, csak pont olyat nem találtam :)

2011. ápr. 10. 18:51
 30/42 anonim ***** válasza:

talán az első fiú tetszik a legjobban. a többiek nagyon búzásak.

alapvetően az ázsiai pasik elég feminin jelenségek, nem értem miért kell erre rátenni egy lapáttal?


nem tudnám elképzelni, hogy egy ázsiai fiúval járok, nekem az európai pasik jönnek be a leginkább :D

az összes rasszból egyébként az ázsiaiak mentalistása tetszik a legjobban, de sajnos a külsejük számomra nem megnyerő.

2011. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!