Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Befessem a hajamat vagy ne?

Befessem a hajamat vagy ne?

Figyelt kérdés
Most nőtt le vállig érő eredeti hajam, szőkésbarna vagyok. Fekete voltam évek óta, de nagy csomókban hullott a festéktől, így le kellett mondanom róla. 15 éves korom óta festem. Voltam szőke, vörös, lilás, minden. A páromnak az összes eddigi kapcsolata vagy festett szőkével, vagy festett vörössel volt (pl. az exfeleség is), és ezeket a nőket nézi meg jobban, az utcán, TV-ben, mindegy. Most páran mondják hogy a fekete után sokkal szebb az összhatás így világosbarna hajjal, de sokszor úgy érzem, hogy jellegtelen az arcom az eredeti színemmel. A párom szerint "Miért nem jó ez most neked?" De amikor egyszer vörösen látott, meg szőkén (fotón) el volt olvadva. Szerintetek?
2011. ápr. 10. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem csak miatta, magam miatt is, pl. egy vörös hajhoz sokkal jobb öltözködni is, feltűnőbb. Amúgy sokáig tartott mire megszabadultam a feketétől, nem akarom megint elcseszni. Hosszúkás arcom van, világosbarna szemöldököm, zöld szemem, télen fehér a bőröm, tavasztól őszig igencsak kreol... :)
2011. ápr. 10. 13:43
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ahhogy te érzed. Valamiért csak veled van a pasi, szóval neki így is tökéletesen jó vagy. És ha szőke vagy vörös leszel is ugyanúgy megnézi a többi nőt is, hidd el. :D

Én mondjuk a természetesség híve vagyok, hidd el, sokkal jobban áll, mint akármilyen festett szín. :) Én a helyedben megtartanám ezt, tényleg macera lenöveszteni, ha mégse jönne be.

2011. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is úgy gondolom , hogy hagyd meg természetesre az a legszebb!
2011. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, én csak azért rágódom, mert utána elég igénytelen lenne, ha lenőne mondjuk a vörös... Amúgy nincs bajom vele ha megnézi a nőket, csak én úgy érzem beleolvadok a tömegbe... de köszi, megnyugtattatok!
2011. ápr. 10. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fesd be . En most novesztem le egy kinszenvedes. Ki tudja mennyire ment mar tonkre a hajad .. Gondolom idosebb korodba is szeretnel hajat. A parod meg ha igyis szeret akkor mi a baj? Ne a hajszinedert szeressen.

Es lehet h raunnal es szeretned vissza rogton az eredeti szined.

2011. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!