Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Befessem barnára...

Mit tegyek? Befessem barnára a hajamat, vagy várjam meg mig lenö?

Figyelt kérdés
Világos barna haj szinem volt, de vonzott a vörös hajszin, be is festettem a hajam. Most lett egy új kapcsolatom, és a párom kérte hogy maradjak a barnánál.
2010. márc. 30. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább fesd be olyanra, amilyen az eredeti hajszíned. Nagyon visszataszító a lenövés, de ugye ha megegyezik a festék a hajad színével, akkor nem látszik. Egyébként szerintem ha szereted a vörös hajad, akkor nem érdemes megválnod tőle a párod kedvéért. Bár az tény, hogy a vörös csak nagyon keveseknek áll jól.
2010. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok :D

csak tőlem nem kérte senki h mit csináljak + nekem csak tincsek vannak

2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj a másiknak mindenáron megfelelni. Ha tetszik a vörös, ne változtasd meg. Mármint a párod miatt ne.

persze csak ha neked sem tetszik annyira, az más. De ha szíved szerint hagynád így, akkor hagyd. Ha szeret, maradhatsz neki vörös is!

Hidd el, tapasztalatból beszélek.

Ha barnát akarsz, akkor fesd be a festett részt 3 hónapig barnával és így le tud nőni az eredetire.

De csak ha te is így akarod!

26.L

2010. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!