Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan fiúról, aki kezét, lábát és a többi testrészét borotválja?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok!
2011. ápr. 4. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Undorító, nálam nem férfias ezzel.

16/l

2011. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Még az intim részt, és a hónaljt megértem (és még talán a mellkast, ha valakit nagyon zavar). De a lábat?! Kart?! Minek? Így mindenkinek az lesz a véleménye rólad, hogy b*zi vagy... Itt van már a jó idő is, látni fogják a csupasz lábadat/kezedet, rengeteg "te mocskos b*zi" beszólást fogsz kapni, erre készülj fel.


15/L

2011. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ez elég igénytelenül hangzik így sőt inkább bzisan.


még is mi oka lenne rá, hogy mindenét borotválja ?


18/f

2011. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha nagyon, nagyon szőrös, akkor megértem. Ha egyébként bele lehet csimpaszkodni a hátszőrzetébe. De ebben az esetben inkább javasolnám a permanens szőrtelenítést.
2011. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát... apámnak például még a háta is tiszta szőr, szinte csak a tenyere meg a talpa nem, úgy talán megérteném. de amúgy meg minek? szóval vélemény: b*zis...
2011. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem jön be.

Az iskolában van egy srác akinek muszály borotválnia ,mert szegénynek vmi hormonbaja van és olyan mint egy jeti.. annyira sajnálom szegényt...

amúgy meg örülj már hogy fiú vagy és nem kell, mert nem szólnak be. azért szólnak be ha leborotválod.

2011. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én borotválom mindenhol,de rajtam tényleg nagyon sok szőr van.Soha semmi kínos megjegyzést nem kaptam miatta,viszont amíg szőrös voltam addig nagyon cikiztek. A lábamat nem úgy borotválom mint a lányok,hogy mindig sima,hanem testszőrnyíróval leszedem és ha már kezd zavaróan nagy lenni újra lenyírom.A kezemen csak rövidítek.
2011. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Számomra egy kicsit taszító. Nekem fontos, hogy aki a barátom lesz az férfias legyen:$

A férfiasságba pedig beletartozik az is, hogy nem borotválja magát mindenhol. Kart, lábat fölösleges borotválni, nemi szervet, hónaljat még megértem. A mellkas, has szőrzet, ha nem dzsumbuj kifejezetten szexi tud lenni.

A másik, most komolyan képes lennél minden nap borotválkozni mindenhol? Csak megjegyzem, hogy az a legrosszabb, ha valaki borotválja pl. a karját és szúr..Hogy ezt elkerüld, naponta kellene borotválkozni..


SZámomra taszító egy kissé.

15/L

2011. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is visszataszító.Én is megértem a hónaljt és az intim részeket de a többit...éppen az benne a férfiasság ha van egy kis szőr a többi testrészén.Nekem személy szerint tetszik a férfi láb: pp
2011. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát a kezét, lábát könyörgöm egy fiú NE borotválja!

18/L

2011. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!