Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajmodellkedés. Hallottam...

Hajmodellkedés. Hallottam hogy a hajmodelleknek fizetnek azért hogy megcsinálhassák a hajukat a fodrász tetszése szerint. Hol találok ilyen fodrászokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szoktak hírdetni újságokban, de ha besmész egy fográszatba ott is tudnak infót adni erről.

egyébként ha tényleg olyan szép a hajad, hogy el tudnál vele menni modelkedni, akkor inkább ne. kár lenne a szép hajadért. volt egy ismerősöm akinek a gyönyörű szép hosszú haját levágták majdnem hogy kopaszra. aláírod a papírt, és a hajadnak reszeltek.

2009. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

voltam én is hajmodell..

fodrászatba megtudod kérdezni.

nekem a derékig érő természetes barna hajamat,levágták vál alá 1-2centivell,szőkére festették,pink vizszíntes melírt tettek bele,és nem kaptam 3ezret sem.

jol gondold meg.

2009. febr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A következő ügynökségek szoktak hajshow-ra modelleket küldeni: Diamond Models Rivercast, Netcasting, Jademodels. Általában 10-15 ezer Ft-ot kapnak a modellek.

Vagy keresd meg az iwiwen Mali Ildit, ő szokott hajshowkra vinni lányokat, hallottam, hogy ott a modellek 50-80 ezer Ft-ot is megkaptak egy showért!!!!!

2009. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is fodrásznak tanulok de semmi pénzért nem adnék érte pénzt hogy ráadásul még az anyagot is én adjam a hajára és még meg is buktassanak
2009. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a 13:04-es írt ügynökségek mind kamuk, ahol énvagyok jővőhéten megyek hajmodellnek 60ezret fizetnek nem csak 15-öt...
2013. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!