Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most komolyan:Mitől lesz...

Most komolyan:Mitől lesz valaki népszerű? :O

Figyelt kérdés
Külső,arc,alak,stílus,nagy száj vagy miiii???
2011. márc. 30. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyképű, bunkó
2011. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

pontosan amit leírtál:) Ugyan ilyenek az osztálytársaim és minden fiú körülugrálja őket-.- meg őket védik..stb

A sulinkban azok a népszerűek akiknek a legújabb / legdivatosabb cuccuk van és akik 1,5 kg festéknél többet kennek magukra.Ezek szerint ezektől lehet valaki népszerű.Ezek a KISLÁNYOK szánalmasak (14 évesek) és 10 év múlva 50-nek néznek majd ki ha így folytatják.Szerintem pedig valaki az eszével,és a viselkedésével lesz népszerű.:) De ez is csak egy vélemény a sok közül: "D

2011. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól néznek ki, közvetlenek, de nem erőltetettek, és minden buliban leisszák magukat.
2011. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz népszerű akit mindenki szeret, vagy legalábbis sokan kedvelik. Nem az a lényeg, hogy szép vagy sokat beszél, hanem élvezik a társavágát, lehet azért mert szép és szeretnek ránézni vagy mert vicceseket mond és szeretik hallgatni vagy mert megértő és szívesen lelkiznek vele vagy egyszerűen csak segít mindenkinek.
2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 "fajtája" van:

1. akik minden hétvégén leisszák magukat, cigiznek, egy kiló sminket kennek magukra, és k*urvák... ezeket úgy tudom utáli...

2. akik kedvesek, mindeninek segítenek, esetleg szépek még smink nélkül is, bár nem mindíg.

2011. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

manapság mitől népszerű egy lány?

ha szép, divatos ruhái vannak amik nem a sarki kínaiból származnak, ha jóban van mindenkivel, nem visszahúzódó, nem stréber, de mégsem buta, kreatív, vicces, humoros, nincsenek gáz megnyilvánulásai.

2011. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Népszerű vagy sem... ezek csak az iskolában számítanak, a nagybetűs életben már nem. Én pl a kevésbé népszerűek körébe tartoztam nem voltam szép, az öltözködésem egy apácáéhoz hasonlított. A népszerűek sokat gúnyolódtak rajtam, de azóta minden megváltozott. Én megszépültem, jó munkám lett az akkor oly népszerű lányok vagy meghíztak vagy kiélt fejük lett a karrierjük nem létéről ne is beszéljünk.

25N

2011. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt hiszem tanultam a válaszokból :)

..csak néha annyira fel tud idegesíteni,mikor vki kiteszi a melleit,vagy épp minden sarkon mással flörtöl,és akkor az lesz az istennő.

2011. márc. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!