Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is hamarabb...

Szerintetek is hamarabb öregszenek a nők mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Ezt mondja a szóbeszéd de másképp látom.Anyukám (58) öregebb apámnál 3 évvel és fiatalabbnak néz ki 5-10 évvel.Az én párom csak 3 évvel idősebb nálam de én lényegesen fiatalabbnak látszom(én vagyok a nő).Igaz, sportolok ő meg nem és adok magamra.
2011. márc. 30. 13:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
92%

"Nem tudom,de szerintem egy no mar nem no 30 evesen. Mar oregnek szamit,vege az eletenek. Viszont egy ferfi meg 60 evesen is ferfi."


Jól kezdted a mondatot kisfiam: Nem tudod.


1. Egy nő 30 fölött mondható igazán nőnek addig csak lány.

2. Egy nő akárhány évesen is képes a szexuális aktusra míg a 60 éves ffi-aknak csak kis százaléka.(impotencia)

3. A te életednek meg már rég vége. Halott aggyal ugyanis...

2011. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az 52%-os egy 28 éves szűz pasi. Sohasem lesz nője, sem fiatal, sem öreg, ezért így próbál sanszot venni :D
2012. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz, nem hiába mondjék ezt hogy a nők hamarabb öregszenek de sokáig élnek..

Persze genetikától is függ életmódtól.

A társadalom elvárásai miatt is van. Egy nőtől elvárják, mindig puha, ránctalan bőre legyen, szép sűrű haja, jó alakja.

A nők öregedési jeleivel nem valami elnézőek, Valahogy nekik nem áll jól az öregedés, jobban meglátszik rajtuk.

Nagyon oda kell figyelniük magukra főleg 30 felett.


Míg a pasikkal elnézőbbek, sőt némelyiknek jól állnak az idősődés jelei, főleg ha fiatalon nagyon gyerekképű volt az illető, akkor még markánsabb is lesz tőle, sármosabb.

Bár főleg a hollywoodi sztárok miatt is van, a nők idős korukban is fiatalosak próbálnak lenni, és a pasik köztük idősebbek is azért igyekeznek adni magukra (ha nem is fiatalító kezelésekkel hanem de sporttal azért igen).


Szerintem főleg Nyugaton van az, akár nő akár ffi igyekszik adni magára idősebb korában is.


Mert itt Magyarországon pont hogy nem ezt látom se ffiak se nők között.

Tisztelet a kivételnek, de a nők is ha fiatalon szépek és csinosak voltak idősebb korukra (35 felett) elhagyják magukat. Mackónadrágos, rövid zilált hajú, koránál idősebbnek tűnő, elhanyagolt, elhízott tramplik..

Az itteni középkorú pasik nagy része is (nemcsak én mondom, beszélgettem erről nőismerőseimmel) eléggé elhanyagolt. Koránál idősebbnek néz ki, nagy sörpocakot ereszt, a haja őszes vagy ritkuló, vagy nagyon el van hízva vagy rettentő sovány (esetleg nagy pocakot hord pipaszár lábakon). A feje pedig szétbagózott vagy alkoholizált.


Életemben talán 2 olyan középkorú férfival találkoztam, akire illett hogy korához képest fiatalos, jól néz ki, sármos, igényes, és meg nem mondaná senki mennyi idősek. (Az egyik 50 év körül volt és kinézett 40-nek, nem akartam elhinni mennyi idős valójában).

Míg egy másik 50 körüli ismerősöm kinézett vagy 60-nak, és ez nem mindig pénz kérdése, az illető nagyonis tehetős volt mégis le volt harcolva nem tudom miért.


Általánosságban igaz lehet, hogy a nőknek jobban oda kell figyelniük magukra, de főleg genetika és életmód kérdése.


Ha egy amúgy jól kinéző pasi elhagyja magát, szintén felgyorsíthatja az ö9regedést.

2018. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!