Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha engem, mint nőt megbámul...

Ha engem, mint nőt megbámul egy szintén nő akkor feltételezhetem, hogy szépnek tart vagy jól öltözködöm?

Figyelt kérdés

Buszon, villamoson, metrón, nyilvános helyeken stb. ha látom, hogy huzamosabb ideig néz, akkor ő vagy szépnek tart vagy pedig jól öltözködöm, nem? Persze tudom, hogy ez nem jelent semmit, mert mindenkinek más a szép és más stílus jön be, csak most eszembe jutott, mert én is megnézem azokat a lányokat akiket szépnek tartok.

Ti is szoktatok ilyet, lányok?

Köszönöm előre is! :)

19/L


2011. márc. 28. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányok általába ha nem is feltűnően de megbámulják a lányokat,igen vagy a jó öltözködés miatt,vagy épp az ellenkezője,de kíváncsiak hogy te jobban nézel-e ki,vagy éppen tetszik nekik a ruhád és szeretnének hasonlót:)
2011. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En szoktam :D

Nah persze nem ugy, hogy mindenki lassa, csak ugy a szemem sarkabol:)

De mondjuk en azt is megnezem, aki esetleg nem olyan divatos, meg azt is, akinek jo ruhai vannak.

Nekem mondjuk van egy osztalytarsam; rajta azt figyeltem meg, hogy en akarhanyszor nezek ra, o mindig engem nem. Szoval o ha nez, akkor ugy nez, hogy azt massok is latjak(lassak)

18/L

2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy miért bámul, hacsak nem ül ki egyértelműen az arcára. Én speciel azokat is megnézem, akiket szépnek találok, de azokat is, akiket csúnyának.
2011. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én mindig csúnyának érzem magam ha ilyen helyeken figyelnek mert úgyérzem azért bámulnak mert nagyon csúnya vagyok :S
2011. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!