Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra milyen egy...

Lányok! Számotokra milyen egy IGAZÁN szép lány?

Figyelt kérdés

Leirnátok? számomra: Természetetes, nem festi a haját, nincs műkörme, hosszu,ápolt,nem agyon tépett a haja,magas,nincs vékonyra szedve a szemöldöke,és nem öltözködik kihivoan.

Szerintetek?


2011. márc. 27. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled. Nekem is a természetes ,,jön be".

Azonkívül nincs agyonvasalva a haja.

Öltözködés: hát a sportostól terjedhet a visszafogott nőiesig.

2011. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

külsőre szerintem ő:

[link]


nagyon szép, természetes, a haja is gyönyörű(:

2011. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontos a természetesség, a festett haj nekem sem tetszik. Ha elképzelek egy igazán szép lányt, neki is hosszú dús haja van, sötétbarna mondjuk, magas, vékony dereka van, nagyobb melle és nagyobb feneke, nem vékony de nem is duci. Az öltözködése finom, nekem sem tetszik a kihívó öltözet. Vastag száj, nagy mandula szemek, például zöld, makulátlan bőr. Kicsit izmosabb is az átlagnál, de nem kockahasú.

Amúgy ha példát kéne mondani, mondjuk Monica Bellucci nem sztár-változata, hanem hétköznapi kivitelben, smink és mindenféle klisé nélkül.

2011. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ovális arcforma,baba arc,dús ajkak,hosszú ápolt haj,Szép nagy barna szemek,igényes szemöldök,enyhén barna bőr,ízléses öltözködés.(műköröm felőlem lehet mert végülis egy nőnél a körme is ékszer,és nagyon ízléses tud lenni),Az alkata pedig legyen vékony de formás:))))kb. ennyi
2011. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem aki igazán szép, annak hibátlan, fehér bőre van, babaarca, sötét szemei és hosszú, sötét szempillái. Legyen alacsony, mert a magas lányok nem tetszenek. Engem a festett haj nem zavar, ha nincs több centis lenövése, és ha megfelelően ápolt. A sportos stílus egyáltalán nem tetszik, szerintem egy igazán szép lányt is vissza tud dobni, ha így öltözik, én az elegáns, kifinomult nőies stílust preferálom. Véleményem szerint jöhet a műköröm, szerintem ápolt hatást kelt, és a visszafogott smink is tetszik, amivel az illető kiemelheti szépségét.
2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az egyik barátnőm testesíti meg a legszebb nőt: szabályos arc, szép, hamvas bőr, hatalmas zöld szemek, óriási fekete szempillák, vékony testalkat, hosszú világos haj, szép ívű szemöldök.
2011. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az első az az, hogy természetes legyen. Ha egy kiló smink van rajta, szilikonos mell, feltöltött száj, extrém haj, az nem szép.

Szempillaspirál, szájfény, úgy szép. Mutatok egy képet, ez a lány nekem nagyon szép, bár a tetkója nem tetszik és a fülbevalója sem, de amúgy szép. Arcra. [link]

2011. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Haj ügyben bármilyen lehet, csak szép egészséges haja legyen. Nem baj, ha festett, az sem, ha extrém.

Arc: inkább éles, markáns vonások, mint kerek babaarc. Barna szem kizárva, nagyon utálom. Ne hordjon sok sminket, az sem érdekes, ha nem sminkel. Ne legyen tetovált/csíknyi rajzolt szemöldöke, sem műszempillája, se semmi ilyesmi. És persze szép, sima bőr.

Alak, meg egyebek: Homokóra vagy körte, a lényeg, hogy ne legyen nagy melle. Magas, normál alkat, hófehér bőr. Plasztika kizárt. Ha fűzi a derekát az meg telitalálat (bár sajnos ezzel csak 1-2 barátnőm van így, de egyébként én is - a mániám a vékony derék).

Öltözködés: mindenképp legyen illő a stílusához, de inkább az elegáns nőies, és az extravagáns fog meg leginkább. A sportos és ez a mai tinistílus teljességgel kizárt.

2011. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

a haja olyan, amilyen jól áll neki. ez függ az arcformától , bőr, szem színétől, tesetalkattól. hogyha a rövid jól áll neki, akkor röviden hordja, de ha a frufru, akkor hordja úgy. ne legyen festve, csak ha őszül. legyen változatos (pl. egyik nap így tűzze el a másik nap úgy, a harmadik nap hajpánt aztán kösse össze aztán fonja be, konty, kiengedett, persze nem egy nap mindet, hanem minden nap valahogy.) ápolt legyen a haja. nem kell naponta mosni, ahogy az ő hajtípusának megfelel, de hetente egyszer minimum. ne legyen tetves, korpás, és kellemetlenül zsíros sem. és ne vasalja agyba-főbe.

a smink csak akkor jó, ha olyan mintha nem is lenne rajta. szerintem visszataszító egy türkizkék meg narancssárga festék. alapozó és korrektor HA KELL, de ha nem akkor nem, szempillaspirál, ha nagyon akar akkor esetleg barna szemceruza, és enyhén csillogós ajakápoló.

a bőre legyen ápolt. járjon kozmetikushoz, ha szükséges. a fekete mitteszereket otthon nyomogassa ki mondjuk minden második nap. a bőrtípusához megfelelően. ha zsíros a bőre akkor olyan lemosóval mossa, ha száraz kenje, amikor csak kell. éktelenkedő pattanás?-y korrektor, leszárító bigyó.

ne legyen büdös. használjon minden reggel dezodort, illetve sportolás után is. zuhanyozzon/fürödjön minden este. alkalmak előtt is (bulik..) . parfümhasználat, max 2 fújás, de ne legyen húsvéti locsoló szaga. a jó parfümből se fújjon 100-at.

ha kövér, olyan ruhákat válasszon, amik nem hangsúlyozzák ki a kövérségét, és emelett a legfontosabb, hogy tegyen arról, hogy ne legyen kövér, sportoljon, stb.

ha jó alakja van, teljesen mindegy mit hord. egy kihívó darabot is fel lehet venni megfelelő összeállítással. ne legyen túl ri.bancos, alkalomhoz megfelelő legyen (ünnepélyekre , színházba, odavaló ruha), stílusának megfelelően öltözködjön, az, hogy divatos vagy sem, nem lényeges, ha az ő stílusa a divatos, divatosan öltözzön, de ha imádja a szoknyákat, hordja azt.

a körmei legyenek tiszták, ne túl hosszúak. nem kell mindenféle színre festeni, néha-néha kehet, de az is ízléses legyen, és szépen legyen kifestve. amúgy elég, ha szép, formára van reszelve/vágva, és nincsen kosz alatta.

a lábát szőrtelenítse, ha látszik a lába. szemöldökét csak akkor szedje, ha szükséges.


legyen vidám, mosolygós, kedves, aranyos, a kisugárzása legyen jó, ragyogó, gondolkozzon optimistán.


én nemmegszabtam hogy milyen legyen lány, ha már kérdés volt, válaszoltam milyen legyen.

de mindez mellett a csaj semmit sem ér, ha hazudik, bunkó, kétszínű, megjátssza magát, gyerekes, hisztis.

2011. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!