Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vészhelyzet van :S Ez már...

Vészhelyzet van :S Ez már örökre így marad?

Figyelt kérdés
Tehát az történt, hogy voltam nemrég kozmetikusnál és rakott fel nekem műszempillát. Hozzáteszem még sosem volt műszempillám. Amikor leszedte viszont egy csomó szempillámat is kiszedte vele.. most tisztára úgy néz ki mintha alig lenne szempillám. Vissza nőhet még?? Vagy hogy működik ez? :( Kérlek segítsetek!
2011. márc. 19. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy vissza fog nőni, a szempilla amúgy is hullik. sztem nem kell majd túl sokat várnod és lesz megint szép szempillád
2011. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd ricinusolajjal! Tényleg hatásos! Pár nap vissza fognak nőni a pilláid.
2011. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez "normális" dolog... gondolj bele..nem tesz jót a szempilláidnak..és a ragasztó eléggé kitépi mikor leszeded :S de vissza fog nőni nem fog így maradni örökre nyugi :)
2011. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kend be ricinus olajjal!
2011. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
visszafog nőni,és tényleg ricinus olajat használj rá,ahogyan mondták már előttem egy páran:)
2011. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!