Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a kulonbseg a tester...

Mi a kulonbseg a tester parfumok es a normal parfum kozott? Miert olcsobbak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

azért olcsóbbak, mert az volt kitéve az adott parfümhöz kipróbálásra, tehát nagy valószínűséggel már több ember is fújkált ki belőle.

És ugye minden értékén ront az,ha már "használt" még akkor is ha kx fújtak belőle, ezzel nem nagy kárt téve benne:)

2009. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó. Ugyanaz a tester, mint a normál parfüm, original az is. Annyi a különbség, hogy nincs hozzá eredeti doboz, hanem egy sorszámozott papírdobozban van és nincs kupakja. És persze ezek a testerek az adott parfümnél a legnagyobb kapható kiszerelésben vannak. Tehát ha nem fontos a csomagolás, akkor ugyanazt az illatot kaphatod meg jóval olcsóbban. Én is vettem már így illatot, igaz online parfümériából rendeltem, de tökéletesen ugyanaz, mint amihez megvan az eredeti csomag. :))
2009. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 15:45-ös már leírta.


A testernél nem költenek a díszes csomagolásra, színes mindenféle formájú üvegre. És általában a legnagyobb kiszerelésben kapható a tester.

Online sokszor választhatsz, hogy testert veszel (ezt akkor javasolják, ha magadnak veszed és nem érdekel a csomagolás. Ha ajándékba veszed akkor nem...) vagy a rendeset. A tester sokszor 3-5 ezer forinttal is olcsóbb lehet.

2009. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,akkor ezek utan nyugodtan megrendelem online a tesztert.Joval olcsobb,szinte-szinte fele annyi,mint a normalnak.
2009. febr. 22. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Hol lehet így rendelni?:D
2009. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

15:45-ös vagyok.

Én pl. az illatfelho.hu oldalról rendeltem. Biztonságos, ingyenes kiszállítás és mostmár bátran kijelenthetem, hogy eredeti. Kedves kérdező, te melyik oldalon láttad? Milyen illat ez? Több online parfümériánál van egyébként tester. (parfum.lap.hu)

2009. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat:)

kerdeztetek ketten is,hogy hol lehet,vagy honnan rendelem.Nos ,en nem Magyarorszagon elek,hanem Erdelyben,igy nehany itteni oldalon lattam,mar jo ideje fontolgattam,vegyek-ne vegyek...

Igy valoszinu folosleges leirnom az oldalt,de sosem lehet tudni: [link] /index.php?l=product_detail&p=303 :)

2009. febr. 23. 22:06
 8/8 balgahod válasza:

A parfümolaj aránya

Parfüm 15-25 %

Eau de Parfum (EDP) 8-15 %

Eau de Toilette (EDT) 4-8 %

Eau de Cologne (EDC) 2-5 %

2015. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!