Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Müllerben olcsóbbak a...

A Müllerben olcsóbbak a parfümök mint más üzletekben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
igen
2009. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2009. aug. 3. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem rohadt drágák, nem tudom mihez viszonyítjátok, de én valamelyik nap voltam bent és mind úgy 20 felett van, aminek úgy elviselhető az illata.
2009. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mármint a többi bolti árakhoz képest.
2009. aug. 4. 00:40
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
inkább a DM-be vegyél parfümöt ott olcsóbb 500-1000 ft-vel. az is pénz xD
2009. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem marha drága a Müller. Nem azt mondom, lehet hogy egy Douglasnál olcsóbb kicsit, de semmi több. Nem éri meg! DM-ben, de főleg a Rossmannban sokkkkkkkal olcsóbb. Pláne akcióban, de akár rendes árban is. Viszont leginkább az illatfelho.hu oldalt ajánlanám. Eleinte én is idegenkedtem a netes illatvásárlástól, de nem bántam meg a bizalmat. Komolyan mondom, féláron vettem meg a parfümöt a Müller meg Douglas stb. nagy elit parfümériákhoz képest. Teljesen eredeti illat, ajándék illatmintával, ingyen házhozszállítva. Nekem bejött! Annyi az átka, hogy ugye netes, tehát előtte be kell menned vmelyik illatszerboltba és végigszimatolni ami érdekel.
2009. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a Müllerben tudjátok kapni jó minőségű parfümöket is, nem csak Celine Dion és Adidast.. :D
2016. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jóval nagyobb a választék, ez tény. Viszont már a DM és Rossmann polcain is egyre több olyan márkás illat van, amit nagyobb divatházak adtak ki. Ha kifogsz egy jó akciót, a Müller sem vészes, de még mindig a neten a legolcsóbb szerintem (persze alaposan utána kell nézni az eredetiségnek vásárlást előtt).
2016. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!