Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ő átlagos kövér...

Szerintetek ő átlagos kövér vagy milyen? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


avagy kövér, vékony vagy átlag?


2011. márc. 15. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Mármint, ami egy nőn kell, hogy legyen, na!:-D
2011. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
43%

nem vagyok se piszkafa, se husi, de soha a büdös életben nem buggyant az oldalam, pedig csípőgatyákat hordok. na erre varrjál gombot. bármit mondotok a csaj akkor is husi, ami amúgy egy cseppel sem jobb annál, mintha piszkafa lenne. még mindig azt mondom hogy a kettő között még bőven vannak csajok! én nagyon sok ilyet ismerek...

21/L

2011. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Én írtam előtted, csak arra céloztam vele, hogy nem testalkat-függő, hogy kibuggyan oldalt. De ha már itt tartunk, 70 kg környékén voltam a terhességem előtt is, szóval nem vagyok egy vékony alkat, de akkor nekem sem voltak ilyen problémáim, csak csípőgatyát hordtam.

A súlyomat visszakaptam, viszont ez fenn áll sajnos azóta, nem bírom elviselni a csípőnadrágot, ha meghúzom az övet, "kifolyik", ha nem húzom meg, kettőt lépek, lecsúszik, inkább megkímélem magam ettől.


De úgy egyébként egyértelmű dolgokat nem kell megmagyarázni (kettő között bőven vannak csajok: példa: 53 és 55 kg között is, mert van, aki 54:-D) Lényeg, hogy attól, hogy nem lehet átlátni a combjai között, még bőven nem tartozik semmilyen véglethez. (Ránézésre a BMI értéke is a normál kategóriába esik, annak ellenére, hogy nem az alapján kell nézni az egészet. Csak megemlítettem.)

2011. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
55%

"nem vagyok se piszkafa, se husi, de soha a büdös életben nem buggyant az oldalam, pedig csípőgatyákat hordok. na erre varrjál gombot. bármit mondotok a csaj akkor is husi, ami amúgy egy cseppel sem jobb annál, mintha piszkafa lenne. még mindig azt mondom hogy a kettő között még bőven vannak csajok! én nagyon sok ilyet ismerek...

21/L"


Hát aztán neki nagyon buggyan. Az az egy-két centi valóban rengeteg. Ha az utcán jönne veled szemben, észre sem vennéd.

2011. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
33%
Kövér szerintem.A karjai pl rohadt löttyedt hájasak,a hasa is.. az öltözködése meg közönséges csak simán
2011. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
33%
Kövér.
2011. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
59%
Nem vékony nem is kövér. A kövér nem itt kezdődik hanem a 80 kilónál. Egyesek nincsennek tisztába melyik szónak mi a jelentése.
2011. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet ezt így kijelenteni, hogy a kövér 80 kilónál kezdődik. Pl egy 175-180 cm magas lány 80 kg-al általánosságban így nézhet ki, mint a kérdező.

(Nyilván, ha 155 cm-hez 80 kg, akkor már beszélhetünk kövérségről, de nem mindegy a magasság, testfelépítés, az alkattípus sem, mert egy almaalkatú 80 kg-os sokkal kövérebbnek tűnhet, mintha körte, vagy homokóra alkat.)

2011. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim válasza:
79%
őszintén? husi- musi de ez nem baj:)
2011. márc. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
Hát de leolt mindenkit, megmondJA A KEDVES KÉRDEZŐ, HOGY MIT KÉNE TENNIE (FUTNI PL) akkor mi itt a kérdés??
2011. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!