Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ő átlagos kövér...

Szerintetek ő átlagos kövér vagy milyen? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


avagy kövér, vékony vagy átlag?


2011. márc. 15. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 •ß• ***** válasza:
38%

Nem mindenkit szólok le,ha annyira érdekel akkor keresgess az ilyen kérdések között,igenis volt akit dicsértem :D

Amúgy meg te vagy a képen egyértelmű,szánalmas ez a "nem én vagyok a képen" szöveg,másrészt meg viseld el a negatív véleményt is ;) Te kérdeztél,mi válaszoltunk,és nem csak én írtam hogy kövér,úgyhogy ennyit rólad :)

De tudod mit?Ne változtass semmin,majd észreveszed ha furcsán néznek rád ;)

2011. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
78%

"De tudod mit?Ne változtass semmin,majd észreveszed ha furcsán néznek rád ;)"


Amúgy most hülyeséget beszélsz, jobb ha tudod :D

Én is elég szókimondó vagyok, mindig lefikázom a kérdezőt, ha csúnya, de most tényleg tök jól néz ki. Bár mondjuk én azt szeretem ha van mit fogni... :P

2011. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
43%
a 2. képen szerintem is jól néz ki :D bejönnek nekemis az ilyen teltkarcsú csajok
2011. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
kedves •ß• egyébként tökmindegy hogy ki van rajta nem nagyon szólogatták le:D meg hát dícsérték is:D max annyi hogy ennél vastagabnak nem nagyon kéne lennie.:D egyébként csak negatív véleményt láttam tőled:D szal ha kérdést teszek fel és ha te leszólsz azt biztos hogy le fogom szarni emrt tőled nem is nagyon lehet mást várni:D ja a véleményednek kb 10%-a jó?:D meg hallom te sem mertél nagyon felrakni képet magadról a rólad szóló kérdésben...:D szánalmas vagy:D csak ezzel akarsz kitűnni:D igaz én nem fogok a hülyék szintjére lesüllyedni:D avagy a te szintedre lesüllyedni:D vagy változtass jó irányba:D
2011. márc. 15. 20:00
 25/66 A kérdező kommentje:
meg hát elviselem a negatív véleményt, de rólad tudom hogy mindenkit leszólsz:)
2011. márc. 15. 20:01
 26/66 A kérdező kommentje:
te májsztróger:D
2011. márc. 15. 20:25
 27/66 anonim ***** válasza:
am hány éves vagy?
2011. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
21
2011. márc. 15. 20:38
 29/66 anonim ***** válasza:
42%

Egyáltalán nem kövér, csak itt azt hiszik a nyomi kis tizenévesek, hogy úgy néz ki egy átlag nő, mint a Playboy címlapján, akin meg több van, az már egyből dagadt.

De ezekre nem kell adni, le kell sz*rni magasról, meg szerintem ne tegyél ki képet anonim oldalra, mert sokakat kielégít az, hogy arc nélkül hú de jól beszólogathatnak másoknak, nem kell ezeknek a kis gyíkoknak megadni ezt az örömöt:-D

2011. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, tudnám szeretni. :)
2011. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!