Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért az illatanyag alapján...

Miért az illatanyag alapján választanak sokan kozmetikai terméket?

Figyelt kérdés
Lehet én gondolom rosszul, de én örülök is neki, ha pl. az arckrémem illatanyagmentes, mert annyival is bőrbarátabb és nincs benne még mesterséges illatanyag.
2011. márc. 9. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekel, hogy hatékony legyen, és annak örülök, ha tetszik az illata, de nem elvárás.

De ha büdös, nem tudom magamon elviselni, úgyhogy nem kenem fel, az biztos.

Ez alól kivétel a testápoló, mert rengeteg félét lehet kapni, bőven van miből válogatni, és fontos, hogy ha fürdés után felkenem, akkor a bőröm illatos legyen, meg persze a hálóingem és az ágyneműm is átveszi reggelre.

2011. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még sose láttam, hogy bárki bármit is az illata alapján választott volna, kivétel persze a parfüm. :)

Én allergiás vagyok az illatanyagra és a színezékekre, úgyhogy csak bizonyos termékcsaládokat használhatok.

2011. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nincs épp illatanyag mentes, persze hogy végigszagolom az összeset és a nekem leginkább tetszőt választom :]
2011. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem.Olyan sok helyen írják, hogy azért jó egy krém mert jó illata van.Nem baj, hogy nem ér semmit de jó illata van.Erre én is kíváncsi vagyok.
2011. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!