Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, elég sárgák a...

16 éves vagyok, elég sárgák a fogaim! Többi lent, help!?

Figyelt kérdés

Minden hülyeséget kipróbálok,fehérítős fogkrémet használok,de semmi..Sárgák..

Most észrevettem,hogy az első 2 fogamon van egy csík,az alatt fehérebb,fölötte sárgák a fogaim..Ez mi??

Hogy tudnám fehérebbé varázsolni? Segítsetek pls :(


2011. márc. 9. 13:14
 1/6 anonim válasza:
dohányzol?menj el fogorvoshoz.majd ö kifehériti.
2011. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem dohányzok..

Kiskoromban nem igazán szerettem fogat mosni,és hát kicsit elszíneződtek...

2011. márc. 9. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem lejött a zománc. Nekem sajnos csak optikailag sárgák, mert túl fehér a bőröm. Én nem tudok tenni ellene, de remélem te igen. Sok sikert! 15/L
2011. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
menj fogorvoshoz,fogfehéritésre.
2011. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szedtél kiskorodban sok antibiotikumot? Az okoz ilyet, pláne, ha sávokban van, hallottam olyat, hogy amíg az a fog fejlődött, oda rakódott le az antibiotikum. Ha tényleg ez a gond, azzal szinte semmit nem lehet kezdeni, belülről színeződött el. Ha tea, kávé, vagy dohányzás okozza, akkor ki kell fehérednie a fehérítéstől.
2011. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hasonlo gondom van, de nem mennek fogfeheritesre mert azutan nem lesz jo a fogamnak, en is fogfeheritos fogkremet hasznalok, az egyik baratnom vmi ecsetest, legkozelebb azt fogom kiprobalni, es amugy most vettem szajvizet hogy tobb lepedeket vigyen le, remelem csak jo lesz.. :)
2011. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!