Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömmel nagyon oda kell...

Műkörömmel nagyon oda kell figyelnem arra hogy mit milyen erősen fogok meg?

Figyelt kérdés
Most csináltattam meg az első műkörmömet,kicsit szokatlan, és ha hozzá érek erősebben valamihez,attól félek hogy leesik vagy letörik. Mennyi ennek a valószínűsége? A körmömet a műkörmös úgy készítette, hogy felragasztotta a tippet, majd rá több réteg zselét rakott, meg még nem tudom hogy miket, mennyire tartós? köszönöm előre is
2011. márc. 7. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire hosszú. Ha pl. a stiletto-t, vagy hasonló hosszúságú műkörmöt választottál, ahhoz kicsit több idő kell, mint mondjuk egy félhosszú kockához. Óvatosan bánj vele, pl. ajtó vagy mosógép becsukásánál, tapasztalat :)
2011. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hosszút választottam, pont azért mivel még ez volt eddig az első, igyekszek óvatosan bánni vele, de sokan azt mondták hogy nem kell aggódnom mert nem levegősödik olyan hamar, remélem így lesz :D köszi a választ :)
2011. márc. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!