Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik a fiuknak a tetovált...

Tetszik a fiuknak a tetovált szemöldök?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 00:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nos megcsináltattam,és nem vagyok k.rva,nem egy műnőt kell elképzelni egy vékony piros csíkkal a fején,de ez lényegtelen,szóval kész és elég dekoratív nem bántam meg. a lényeg,hogy: Azért csináltattam mert az eredeti szemöldököm sz.r,ergo a fele genetikailag nem is létezik,elég undorító volt,ezért csináltattam. Amúgy én is hánynék tőle.. :D
2009. febr. 18. 20:38
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
fúúj..tényleg k****s... a szemöldök helyet egy csik van? uff
2009. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
k.rvás-k.rvás....egy szemöldöktől senki nem lesz k.rva kedves utolsó válaszoló.
2009. márc. 11. 17:55
 14/19 anonim válasza:
egyszerűen borzalmasan természetellenes.
2009. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem k.rvás, hanem roppantmód közönséges. Én ezt gondolom. Normális embernek nem tetszik, nemtől függetlenül.

Egyetlen elfogadható formája van, amikor a meglévő szőr alá tetoválnak, ezzel hangsúlyosabbá teszik a szemöldököt, nem látszik, hogy ez most tetkó. De a csupasz rajzfilmfiguraszemöldök nevetséges. Fujfuj. Nem értem mi játszódik le annak a fejében aki ezért pénzt ad ki.

2009. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Aksika válasza:
Ismerősi körben van egy lány,22-éves,160cm magas és sacc 85 kiló.Valamelyik nap láttam,hogy ilyen piramis forma tetoválás van a szemöldöke helyén.Kinézetre eddig is gáz volt de most aztán katasztrófa.DE.Ő így érzi jól magát és meg van győződve róla,hogy kívánatos és szexi.Egy malacnak minek szemöldök tetoválás?Amúgy ha természetesnek hat akkor akár lehet szép is,de könyörgöm ne csík legyen vagy piramis forma.
2009. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha egy nőre azt mondják hogy mű,akkor annak legszembetűnöbb péládja az ordenáré tetovált szemöldök és szájszél.Semmi természetes nincs benne,rideg randa fúria tekintetet ad, borzasztó unszimpatikus. nem tetszenek az ilyen nők,elkerülöm őket,akárcsak a szilikonos mellüeket,meg az agyonszoláriumozottakat is.
2010. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
92%
7 éve nincs komoly kapcsolatom, mert nem találtam olyan nőt, akivel úgy éreztem érdemes hosszabb távon foglalkoznom. Most végre van egy csajom, igaz csak egy hónapja, rendkívül jól megvagyunk...de most emiatt fogok vele szakítani, mert tetovált szemöldököt csináltatott. Én mondtam neki, hogy undorodom az ilyesmitől :)
2011. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egy hányás! Amikor "divatba" jött már akkor is undorítónak tartottam! Olyan mint ha bohóc akarna lenni! Hát végülis.... Pfujj


Én is kib.sznám pedig 9 éve nyúzzuk 1mást...

2012. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!