Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik a fiuknak a tetovált...

Tetszik a fiuknak a tetovált szemöldök?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek a szemöldöke.
2009. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a kifejezetten mű hatású tetovált szemöldök nem tetszik (a hazánkban ma is gyakran használt változata meg nem is divatos már jó ideje).


Itt van egy érdekes cikk a természetesnek ható tetovált szemöldökről:

[link]

2009. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Biztos van olyan akinek tetszik, de szerintem a legtöbbnek nem. Legalább is én így vettem észre.
2009. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem, sőt rondának találom.
2009. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
91%
Szerintem nagyon gáz.
2009. febr. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is nagyon gáz. Kilóméterekről ki lehet szúrni, hogy az tetovált mert a legtöbb eseteben úgy el van b...va mint annak a rendje, nem is fekete a szerencsétlen, hanem nagy részben kékre sikerül vagy igénytelen szürkére. Inkább az a kérdés, hogy miért gondolják a csajok, hogy az szép és dekoratív? Megérne egy kérdést, hogy csajok miért csináltatják? Van egy ismerősöm, akinek motorbalesete volt, teljesen lesúrolódott a szemöldöke és soha nem is nő már neki vissza, ő tetováltatott egyet, de ez teljesen más. Summa summárum több mint gusztustalan.
2009. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem biztosan nem tetszene.
2009. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
kit érdekel hogy milyen a szemöldöke ha szeret! És ember nincs hiba nélkül na bumm egyel több! És ha ki van tetoválva már nem is kellene nektek? Tetszik nem tetszik olyannak kell elfogadni ha már meg van a tetkója.
2009. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
en lany vagyok.. es nekem nagyon tetszenek a tetovalt szemoldokok! mert pl ha szokes a szemoldokod vagy ritkabb nem kell midnig festesd vagy talan midnen nap szemceruzaval kihuzni!! mert az idopazarlas es nem is esztetikus mikor elkenodik a szemoldokunkon a festek :( amugy akiket en ismerek sraockat bejonnek nekik!! es meg egy fontos dolog! ha magadnak akakrsz tetovalt szemoldokot akkor jol fontoldd meg azert...es nem azert hogy mas mit gondol.. lenyeg hogy neked tetszedjen es tenyleg aki szeret vagy tetszessz neki annak tetovalt szemoldokkel is fogsz ;) amugy meg divatos.. es meg 1 tipp ne feketevel tetovaltass mert az tenyleg kekes de szokes,barna ezek nagyon jol kijonnek :D
2009. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem semmi pénzért nem kéne! Személy szerint k.rvásnak találom, plusz óriási idétlen... No comment!
2009. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!