Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség felírnom...

Szerintetek hülyeség felírnom fogamzásgátlót ha hízni szeretnék? (Másképp nem megy. )

Figyelt kérdés

Most tájékozatlanok kíméljenek, köszi:D

Szóval genetikailag vékony vagyok, és kicsi a mellem és eléggé zavar. Sőt, nagyon. 17 vagyok. Arra gondoltam felíratok tablettát, mert sok esetben híztak tőle a nők. Előtte persze egyeztetnék az orvossal, hogy olyat írjon föl amibe sok a női hormon, stb.. Na mit gondoltok?

166/52


2011. febr. 27. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én nem híztam tőle.
2011. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem.. írjátok még nyugodtan. :D
2011. febr. 27. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Azért akarsz hízni mert túl vékony vagy, vagy mert kicsi a melled? Én örülnék neki ha vékony lehetnék, de van rajtam felesleg, és kezdem úgy érezni hogy hiába mozgok, nincs változás... :( Szóval én a helyedbe nem akarnék hízni. De figyelmedbe ajánlom ezt a cikket (meg az egész oldalt is): [link]


15/L

2011. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem törvényszerű, hogy hízol tőle. Sőt, a mai gyógyszerekben már nagyon minimális a hormontartalom. Több kutatás is bebizonyította, hogy a nő nem attól hízik, hogy gyógyszert szed, hanem ha elkezdi a gyógyszert az arra ad következtetést, hogy boldog és stabil párkapcsolatban él, ahol egy ici-picit (ki jobban, ki kevésbé) "elhanyagolja" magát. Eszik a párjával, vagy a 2 óra futás helyett csak 1et fut. Ettől hízik, nem a gyógyszertől.

Én is szedtem gyógyszert, és nem híztam tőle, mert a napi rutinomat ugyanúgy megtartottam mint a kapcsolatom előtt. Barátnőm is szedi, ő már nem jár el tornázi és hízott. Nem a bogyó miatt, hanem mert már nem figyel annyira magára.

2011. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom. én 167 vagyok és 54 kiló és inkább fogyni szeretnék.
2011. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 évesen kezdtem el szedni, és híztam is tőle. Mondjuk a mellem meg nem nőtt sokkal jobban, szóval szerintem ne ezzel akarj hízni. Főleg ha olyan hülye helyekre hízol mint én, csípő, derék, akkor utána alig tudod eltüntetni. Inkább egyél rendszeresen normális kajákat, és mozogj valamennyit mellette, hogy ne csak hájas legyél, hanem inkább formás.
2011. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 just.me ***** válasza:
Fölösleges csak azért felíratnod, én pl nem híztam tőle, sőt még fogyni is tudtam mellette sajna, pedig én is vékony voltam, most fogytam 6 kg-t és szinte csont és bőr vagyok. nem tudom hogy tudnék hízni, mert nekem az se mindegy mit eszem, mert van egy betegségem is.
2011. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát nemtudom, én úgy tudom hogy eleinte visszatartja a vizet a szervezetben emiatt hízik az ember, ha pedig abbahagyja a szedést a mell is "lemegy" ha felment valamennyi. Amúgy nem vagyok sovány, csak vékony, de nekem valahogy ez nem áll jól.. szeretnék még pár kilót, legalább 55 legyek:D és mozgok is rendszeresen. (futás, bicikli, erősítés ilyesmi)

2011. febr. 28. 14:58
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom hány évesek válaszolnak a kérdésre, de a fogamzásgátló nem arra való, hogy hízzál tőle. Ha súly problémád van, akkor egy hozzáértő emberrel (doki, háziorvos, dietekus) beszéld meg. Másik meg a hízást főleg a pajzsmirigy működése szabályozza.

A kérdésre válaszolva: igen hülyeség.

2011. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!