Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltél már a bon prix-től...

Rendeltél már a bon prix-től valamit?

Figyelt kérdés
És ha igen a futárnak kell kifizetni az összeget vagy a csomagban lesz a csekk???
2011. febr. 25. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A futárnak kell fizetni. Jól nézd meg, olvasd el mit rendelsz, mert oltári gagyiba is bele lehet futni. Persze vannak jó cuccaik is.
2011. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nagyon drága, nem is fogok. De kép alapján a fél katalógust megvenném szívem szerint. :DD
2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy bokáig érő leopárdmintás tornacipőt, a mostani számban volt. 15 euróért, kb. 4000 ft.
2011. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 26. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igen, vennék, csak ahogy elnézem elég sok a poliészter anyag. ezt nem szeretem, főleg nyáron, belebűzlik az ember meg vakarózok tőle. Jobban szeretem a 95% pamut 5% elasztánt vagy más nemesebb anyagot, bársony, kasmír, lenvászon....
2011. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!