Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül szebb az ember?

Figyelt kérdés
Már évek óta sminkelem magam és most 1 hétig nem voltam suliba(nem sminkeltem magam). Ma újra raktam magamra sminket és egyszerűen nem láttam szépnek magam... Smink nélkül se tartom szépnem magam de mostmár sminkkel egyszerűen katasztrófa-.-
2011. febr. 23. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mindenkin dob a smink. tényleg, elég egy szempillaspirál is, és sokkal szebb leszel tőle. én minden nap sminkelek, de egy barátnőmnél a szempillaspirál a maximum. múlt hétvégén bulizni voltunk, és megkérte, hogy sminkeljem ki. annyira gyönyörű lett hogy csuda, pedig anélkül is nagyon szép!=)
2011. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán sminkelek... fellépések, alkalmak, meg esetleg havonta egyszer-kétszer, amikor olyan kedvem van.

Nekem ez egy elég időigényes dolog, mert ha már csinálom, akkor normálisan, és sajnálnék reggelente fél órával korábban kelni, csak hogy sminkeljek. :D

És képes vagyok vállalni a saját arcom mindenféle festék nélkül is. Tulajdonképpen sajnálom azokat a lányokat, akik sehova nem mennek smink nélkül... ismerek egy lányt, aki ha olyan jön hozzájuk, aki nem látta smink nélkül, elbújik a szobájába és ki sem mozdul... osztálytársam pedig minden nap sminkel, egyetlen egyszer jött be festék nélkül, mindenki azt hitte, hogy meghalt valaki, vagy beteg, stb... és nem azért, mert csúnya lenne, hanem mert megszoktuk a "maszkját", azt a csillogó, színes álarcot.


Nekem nem hiányozna ez... én jól érzem magam így is, a bőrömnek is jobb, akkor dörzsölöm meg a szemem, amikor akarom, és arra sem kell betegesen figyelnem, hogy elkenődött-e a szemceruza, stb...:D


17/L

2011. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg egyszerűen nem áll jól :D Meg amúgy is, ha megdörzsölném a szememet, szétkenődne az egész, tök kényelmetlen. Sose sminkelek, nem érzem tőle jobban magamat, akkor meg minek? Nem vagyok egy szépségkirálynő, de elfogadtam magamat így ahogy vagyok.

Persze, lehet sminkelni, de csak mértékkel! Röhöghetnékem van, mikor szembejön velem az utcán egy 12 éves kislány, vakolattal a fején.

15/L

2011. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak magamból indulhatok ki;


mindenki szerint, és jómagam szerint is szebb vagyok smink nélkül, egyszerűen szép az arcom, ennyi.


A hajammal ellenben rengeteget kell foglalkoznom, mert az egy rémálom... szóval kinek ez, kinek az...

2011. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak természetes szépségek, akik smink nélkül is gyönyörűek :D
2011. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

* A smink nélküli emberek nekem kicsit slampos, fáradt hatást keltenek.


A sminkeltek meg műanyagot. Akkor inkább vagyok igazi és fáradt, mint mű. :)

2011. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!