Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavaró ha egy lánynak sok...

Zavaró ha egy lánynak sok fülbevalója van?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy az egyik oldalon 6, a másikon 7 lyuk és általában nem szoktam nagyon díszeseket berakni, csak ezüst karikákat, vagy pöttyöket.
2011. febr. 22. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyiken 8 másikon 10, mióta már megvannak volt már pár barátom és egyiket sem zavarta, ha erre gondolsz. Sőt ha nem voltak bent, akkor volt amelyik rám is szólt, hogy tegyem be. Már ha pasira megy ki a kérdés.

Egyébként sok tanár van akit zavar, de majd megszokja, mikor kilencedikes voltam már volt orrpiercingem, elején kicsi húzta a száját az ofő, de mikor mondtam, hogy nem veszem ki, mert benő, ahhoz meg drága volt, akkor megnyugodott.

2011. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még akkor okozhat problémát, ha mondjuk a barátod bemutat a szüleidnek, nekem szerencsére mázlim van (most) de nagyon cikis lehet, ha a szülők a barátod előtt oltanak.
2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22.17es

Erre is van megfelelő módszer. Olyan palit kell választani aki szintén azonos veled.

2011. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de attól még , hogy a pasi azonos velem, nem biztos hogy a szüleivel is azok vagyunk :D
2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem jelengleg a bal fülembe 2, a jobb fülembe 1 lyuk van. Tavasszal tervezem, hogy csináltatok még 3-at, azt szeretném, hogy mind a két fülembe 3-3 lyuk legyen:)

Engem nem érdekel ki mit gondol, nem másoknak akarok megfelelni, hanem saját magamnak:)

15/L

2011. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács Tunde válasza:
Van egy tök jó találmány egyedi fülgyűrűk. Végig futnak a fülön.Így ki se kell lyukasztani a fület. www.uniqueekszer.sokoldal.hu
2011. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!