Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az a scene stílus? Ha...

Milyen az a scene stílus? Ha valaki tud képet mutatni, annak örülnék.

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
2011. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
első:DDD
2011. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz, rendkívül kedves vagy. Nem is tudom, hogy nem jutott ez eszembe magamtól is!

Nyilván azért kérdeztem te süket, mert már rágugliztam, és így se nagyon értem! Olyan mint az emo, vagy legalábbis hasonló képeket dobott ki. Ezért tettem fel a kérdést.

2011. febr. 20. 11:26
 4/9 anonim válasza:
2011. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha ennyire ügyes guglizó vagy, gondolom megtaláltad ezt:

[link]

2011. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a scene az emo továbbfejlesztett verziója, az emo ugyebár a feketeség és a derüs hangulat híve, meg az emocionális az az érzelem(érzelmes) lényege. A Scene az annyival másabb h színesebbek,ált a szőke haj,feltűnőség a lényeg, színes csíkok a hajba,színes ruhák,de EXTRÉMek.


ennyi.:)

2011. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az emo egyik fajtája.

Ugye az emo ilyen sötét,fekete,szomorú stb.

A scene ezzel ellenben színesebb egyén.Sok színes cucc,tupír haj,képeket gondolom találsz.Sokat olvashatsz róla csak pár katt ; )

2011. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
gusztustalan.
2011. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A Scene egy stílus(ejcsd: Szín), lehet párhuzamot vonni az emo és a scene között hiszen mind a két stílust képviselő emberek kitünnek a hétköznapi emberek közül. De mégis van különbség.A scene-t a modellek kezték el terjeszteni [Dakota Rose, Kiki Kannibal, Audrey Kitching stb..]. Scene lényege mint ahogy a neve is sugallja a látvány olyasvalami ami az emberekből reakciót vált ki. Ide olyan emberek tartoznak akik mernek máshogy az átlagtól eltérően kinézni. Nincsenek kötöttségek szinte kiteljesedhet az egyéniség! Mi Scene-k hasonlóak vagyunk de mégis van valami személyre szabott! Nem az egymás majmolása a lényeg hanem, hogy önmagad megmutasd. Ezenkívül fontosak a színek és minták, melyek megmutatkoznak az öltözködésben ill. a frizurában.A jelképünk pedig a színes hajpánt! És még a sminkük is eltér a normális emo-étól. lehet fekete is persze de lehet szivárvány szinű vagy feles is pl: Egyik fele lila a másik pedig kék. de te is kitalálhatsz több félét. [link] ezen a képen megmutatkozik a színes haj is a kitűző is a hajban a smink ami itt fekete jah és a helo kitty-s cuccból legaláb egynek kell lennie. és nem muszáj a hajad festetni de mű hajat sem kell használni jó a sajátod is! És lényeg az hogy tűnj ki a tömegből! Találdki a stílusod! És bocsi a késői válaszért. Lehet hogy már meg is oldottad a kérdésedre a választ!!
2012. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!