Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A teltebb (de nem kövér),...

A teltebb (de nem kövér), vagy a vékony nők a szebbek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

az arányosak a szebbek.

nekem van egy barátnöm aki elég kövér, van nagy fenék, nagy cickó is. hiába kövér marha jól néz ki a nagy melleivel. minden faszi oda van érte.


aztán van olyan barátnöm aki elég vékony. de a feneke mint egy ház, aránytalanul nagy a fenék.


szóval ha valaki teltebb és arányos jobban mutata mint egy vékony de pl nagyfenekü. vagy egy nagyon vékony nö nagy kannákkal.

2009. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Pont ezt akartam írni én is.
2009. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a teltebb nők a szebbek, viszont én a vékonyabb nőket szeretem, számomra ők a szexik.

De ha kilátszik a csontjuk az elég visszatetsző...

Aki esetleg kövérkés az is lehet szép, aranyos, de ha lead pár kilót még csinibb lehet.


Az igazi nő viszont telt nő, akin van mit fogni, nem a modellalkat.

2009. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
én 173 cm vagyok és 64 kilo szoval nemvagyok vékony, van kicsi hasam és a barátom imádja fogdosni:)
2009. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy nő attól nő, hogy puha, párnás. Persze nem kövér, csak - mint ahogy a fentiek is írták - arányosan puha! Nem lehet jó érzés csontot fogdosni...
2009. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a vékony nők szebbek
2010. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de szerintem az a szép ha valaki vékony, de formás. tehát lapos has, izmos comb stb..
2010. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább legyen csinos, sportos, intelligens, normál súlyú (nem kövér, de nem sovány)
2010. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!