Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korunk körül kezdünk...

Hány éves korunk körül kezdünk el őszülni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek vörös pigmentet is tartalmaz a haja.
2011. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen! Direkt nem írtam oda, hogy kicsit olyan vöröses színe van, de akkor megnyugodtam:)
2011. febr. 15. 20:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen.Azért van az,hogy mondjuk ha fekete festett hajat leszívatnak akkor ne barna lesz,hanem vörös.És ha még tovább szívatod,akkor nem lesz hamvas szőke,hanem sárgás lesz.Azért látni annyi sárga hajjal rohangáló félkegyelmű kiscsajt.Nem tudják mi az,hogy hamvasító sampon,vagy csepp,meg hogy a blanche csak egy alapot ad.
2011. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem őszülni...de cseppet sem zavar,pedig mostanra elég sok ősz hajszálam lett.Tetszik,mert egyedi,és nem is áll rosszul mikor szétengedem a hajam.Egyébként pedig sőtérbarna a hajam.Egy ideig festettem,de egy idő után meguntam és most olyan,amilyen-legalább természetes :)

22L

2011. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
anyukám 49 éves és évente egy ősz hajszálat talál nem többet :D
2011. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
haverom fekete haju, de a fele osz hajszal neki. :D kicsit irigylem :(
2011. febr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez tényleg genetika.

Anyukám 57 évesen fedezte fel magán az első ősz hajszálakat és most sincs neki sokkal több.Szinte nem is látszik,hogy őszül pedig 60 éves.

2011. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem nagypapám 79 éves és teljesen barna a haja. :D
2011. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!