Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korukban borotválkoz...

Hány éves korukban borotválkoznak először a fiúk?

Figyelt kérdés
2007. jún. 4. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is egyike azon kérdéseknek, amikre nem adható

általános válasz. Ahogyan vannak előbb és később érő lányok, azonképpen van ez a fiúkkal is. Van, aki előbb, van aki később szorul rá a borotvára. Sőt, ahogy akadnak lányok, akik már azelőtt magukra vezsik életük első melltartóját, hogy igazán szükség lenne rá, vannak fiúk, aki már az első "legénytoll" megjelenésekor borotvát ragadnak. Úgy tartja ugyanis a népi bölcselet, hogy minél többször borotválja az ember az állát, annál jobban erősíti a szálakat, azaz szép felnőttes szörzetet remélnek tőle. Hogy egy kicsit konkrétabb legyek: én magam 13-14 éves lehettem, nyolcadikos voltam, amikor először szükségét éreztem a dolognak, ugyanis egy rendkívül kritikus hajlamú lány kifogásolta, hogy bizonyos - itt nem részletezett helyzetekben - karcolja a bajuszkezdeményem az érzékeny nóziját.

2007. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hallottam egy szakembert, aki megcáfolta ezt a bizonyos népi bölcseletet, miszerint attól nem nő gyorsabban vissza a szőr, hogy valaki borotválni kezdi, csak épp akkor kezdenek el erősödni a szőrszálak, és mivel ez épp egybe esik a borotválkozás megkezdésével, azért tűnik úgy, mintha előbbi miatt volna. Hát nem tudom, higyjem-e.
2007. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kezdtem
2009. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én 14 éves vagyok (áprilisban lettem 14)És előtte már egy párszor lehúztam a bajuszom..Most már egy (esetleg 2)hetente a pajeszom alatt is le szoktam húzni.
2009. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én 15 évesen kezdtem el
2010. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen kezdtem a bajsuzkával,

majd mikor már erőteljesebb lett pajeszszőrzet az is következett.

17/F

2011. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
14 vagyok és énis időnként lehúzom a bajszomat.
2012. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!