Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan viszonyultok azokhoz a...

Hogyan viszonyultok azokhoz a 15-16 éves fiúkhoz, akik már rendesen borotválkoznak? [Főleg lányok válasza érdekelne. ]

Figyelt kérdés

A kérdés adott, arra lennék kiváncsi, hogy mit gondoltok róla. Szerintetek jobb, hogy borotválkozzon, minthogy legyen egy kis szakálla?

Ebben a korosztályban lévő fiúk is írhatnak.

[Kort és nemet is légyszi...]


Kösz a válaszokat!


2010. febr. 17. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon hülyén néz ki ha meghagyod azt a kis bajszot még :P de ha már teljes fullos szakállad nő akkor már meglehet hagyni ha az neked pont jól áll.. 17/f
2010. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

ha 17 évesen erős szakállad nő, menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki a pajzsmirigy működésedet.

tuti baj van a hormonjaiddal

2010. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

szerintem gusztustalan vagy inkább vicces. ha vkinek elkezd nőni a bajsza meg pár szőr száll az állán.

15/L

2010. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
sztem ocsmány..... borzalmas... ha látunk ilyen fiút bnőimmel tuti kinevetjük.. :D inkább borotválkozzon.. :D
2010. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De itt most nem bajuszról van szó... :D

Azt már egy éve vágom. :P

Az érdekel, hogy ha ilyen korosztályban lévő fiúnak nő a szakálla (oldalt és nyakon), akkor inkább borotválkozzon, vagy ne?


Kösz a válaszokat. ;)

2010. febr. 17. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Borotválkozz szerintem...
2010. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is borotválkozzon, pár éve amikor még suliba jártam volt 1-2 srác akinek már jobban nőtt a szakálla. MIndenki röhögött rajta emiatt a haverjai is beszólogattak és nekünk csajoknak se jött be. Azt jobb leborotválni, mert még elég idiótán néz ki az esetek 90%ában.

Borotváld le inkább, ráérsz még férfiasan (szakállasan) kinézni később is.

2010. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D

Meggyőztetek. :P


Nekem is az volt a bajom, hogy eléggé látszott. Hosszú a hajam, de így is látszott, és elég hosszú szálak voltak + sötétebbek is. A hajamat meg idővel hátra fogom kötni, szóval úgy még jobban fog látszani az arcom. :D És őszintén nekem sem tetszett, csakhát a tudat, hogy ezentúl mindig vágni kell... de már mind1. :D


Amúgy ha még erre is válaszoltok, akkor nagyon megköszönöm: ha egy ilyen idős srác borostás, az nem gáz, ugye? xD Mert 2-3 naponta vágom, de azalatt nő annyit, hogy nem erősen, de kicsit látszik...


Kösz a válaszokat! :)

2010. febr. 19. 17:38
 9/10 anonim válasza:

szerintem nem fontos leborotválnia nagyon szexi is lehet ha meghagyod és egybe nő allúl a szakáladdal vagy mivel mint pl. justin timberlake-nek.

15/L

2010. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha pasi lennék én se borotválkoznék minden nap. A suliba minek... nyugodtan elég 2-3 naponta, legalább a bőrödet is kíméled. Azt viszont te látod, hogy karakteresebb pasisabb arcod van amihez illik is a borosta vagy inkább finomabb bőröd és babaarcod aminél meglehetősen elütnek a szőrszálak. Mondjuk szerintem nem látszik annyira az a pár szál... de őszintén szólva fogalmam sincs, csaj vagyok.
2010. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!