Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha nem használok arctonik...

Baj, ha nem használok arctonikot? Arctisztítás után bekenem az arcomat hidratáló krémmel, a tonik ki szokott maradni.

Figyelt kérdés
Vagy kéne használni? Szerintem nem fontos, de hátha valaki jobban tudja :)
2011. febr. 14. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha zsíros a bőröd, akkor nem ártana használni, de ha száraz, akkor nyugodtan kihagyhatod.
2011. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

A kozmetikusok azt mondják azért van rá szükség, mert tisztítás után helyreállítja a bőr ph értékét, illetve frissíti azt. Szóval elméletileg az lenne a helyes, ha használnál.


De ha így is szép bőröd van, akkor ne használj.

2011. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha így is szép a bőröd ne használj. - milyen igaz.


Én ritkábban használok tonikot, mert ha minden nap használnám nagyon kiszárítaná a bőröm.


Volt egy osztálytársam, olyan volt a bőre mint egy zombié, mert annyira lehámlott a toniktól, mondtam is neki hogy hagyja abba.

Nem tudom, valószínűleg neki nem fájt, de nagyon fájdalmasan nézett ki...

2011. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
van alkohol mentes tonik is ami felfrissít és nem fogja kiszárítani a bőröd!
2011. febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Száraz bőrre is van tonik. És igen, minden nap kell azt is használni.
2011. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem se nem száraz, se nem zsíros bőröm. A T-vonalban mitteszeres a bőröm, de igazából az sem olyan zsíros.

Én Clean&Clear tonikot használok, olyat ami az ott maradt sminket és a napi szennyeződéseket szépen eltünteti a bőrről, megtisztítja a bőrt és összehúzza a púlusokat. Azért fontos, hogy a púlusokat összehúzza, mert segít megelőzni a pattanások kialakulását!


Nekem az esti arcápolási rituálém így néz ki:

Sminklemosóval lemosom a sminket, majd bő, hideg vízzel megmosom az arcom (a sminklemosót le kell öblíteni vízzel, másrészt a hideg víz felfrissíti a bőrömet), majd áttörlöm az arcomat és a nyakamat a tonikkal átitatott vattával. Várok néhány percet, majd éjszakai arckrémmel bekenem az arcom.

Így puha, bársonyos a bőröm, pattanásaim alig van 1-2, mitteszereim is egyre kevesebb van:)

15/L

2011. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg nem kéne annyi mérget magadra kenni, úgyhogy jó, hogy nem használsz. Én tinikoromban használtam mindenféle kencét és tessék elvékonyodott a bőröm, rosaceás lettem. A Garnier, Ilcsi, Nívea, Dove termékektől meg óvva intek mindenkit. Én már csak egy speciális arclemosót használok a bőrgyógyász kifejezetten nekem írta fel a receptet. Olcsó és nagyon szép lett tőle a bőröm. 25 vagyok és 16-nak nézek ki. :)
2011. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!