Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni az arctoni...

Hogy kell használni az arctonikot?

Figyelt kérdés
Eléggé elcsúfították az arcomat a miteszerek ezért vettem egyet, de fiú vagyok és nem értek ilyenekhez szal hogyan kenjem fel az arcomra? nem volt hozzá utasítás
2011. aug. 25. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
rakd rá vattára és kend be az arcod
2011. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja hogy az is kell xD és ha jelenleg nincs akkor tudom vmivel heylettesíteni? :S
2011. aug. 25. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél bőrradírt vagy csinálj házilag. Radírozd le vele az arcod, jól most le és csak az után a tonicot,, mert ha csak a tonikot rakod rá, akkor összehúzza a pólusaidat, de a miteszerek ugyan úgy el lesznek dugulva. Így kialakul a pattanás.
2011. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké bőrradír :D és hidratálót vegyek? :O
2011. aug. 25. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
az sem árt:D sőt ez az utolsó lépés
2011. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pólusaidat nem húzza össze, bocsi :D Inkább a pórusaidat :P
2011. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szalvéta vagy törlőpapírral helyesítheted a vattát. :DD

A tonikot megfogod, kicsit nyomsz a vattára és kör körös mozdulatokkal felkened az egész arcodra reggel és este. Nem kell lemosni, hagyd hogy beszívja.

2011. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! Mostmár sokkal jobban néz ki az arcom! :D
2011. szept. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!