Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet cipőt átfesteni?

Lehet cipőt átfesteni?

Figyelt kérdés
Van egy nyári papucs szerű cipőm amit még Deichmannban vettem. Átfestettem pink körömlakra azt a kis részt ami fehéres volt pánt részt, tök jól nézett ki tényleg, de utána megint fehérre akartam átfesteni át is lakkoztam fehérre, de hát most elég tré lett, elvileg cipész cipő festékkel áttudja festeni, ,de gondolom lakkot előtte le kell mosni.
2011. febr. 13. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ha bőr, akkor tudja. Nekem a műbőrre azt mondta, hogy nem fogja be :S (pedig ezüst színű, nem sötét volt)
2011. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyha le tisztítom róla körömlakkot akkor tiszta felület meg van bőrszerű anyag vagy nem tudom ,de rá nézésre szeirntem simán festhető az se baj ha ilyen rusztikusan kopottas lenne egy kicsit, mert cipőcske eredetileg is, hogy mondjam fehér színű volt, de ilyen töredezett és tök jól nézett ki.
2011. febr. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!