Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ennyire oda mindenki...

Miért van ennyire oda mindenki a kreol nőkért? Annyira unom! Szerintem annyira jellegtelenek és átlagosak! Vélemény?

Figyelt kérdés

egy ilyen nő szerintem sokkal szebb mint egy ilyen:

[link]


[link]


[link]

(az ilyen nők ezerszer különlegesebbek!)


Mint az ilyenek:

[link]


[link]



a kreolok között is vannak szépek, de ritka mint a fehér holló:

[link]


összeségében a mediterrán típusú nők általában irritálóak és férfias arcberendezkedésük van és nem tudom miért van értük mindenki annyira odáig meg vissza...


2011. jan. 20. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem attól lesz valaki jellegtelen és átlagos, mert barna a bőre.. ez marhaság.

Fehér bőrű és kreolbőrű között is van szép meg csúnya is, egy fehér bőrű is lehet ostoba plázapics@ és egy sötétebb bőrű is lehet nemes, intelligens.

Nekem egyikkel sincs bajom, nálam az érték a természetesség, éppen ezért a szolibabákat viszont nem csípem (általában agyilag se.)


amúgy ezzel értek egyet:

"Szerintem minden nép gyermekei közül vannak szépek is csúnyák is egyaránt ."


23L

2011. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

undorító a kreol bőr, nekem is az van, gondolhatod mennyit szenvedek vele nyáron. 30-as naptej nélkül ki sem lépek az utcára(strandra eleve nem járok), és folyton kenegetem magam. ha nem tenném, 10 perc alatt czigányszínem lenne... undorító. (pedig egyébként magyar vagyok, közöm sincs a romákhoz...mégsincs teljesen fehér bőröm, pedig mit meg nem adnék érte!) csodaszép tud lenne a hamvas fehér bőr... *_*

18L

2011. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Utolso kommentelonek uzennem,de hulye vagy!En se vagyok cigany,es kerol a borom,es buszke vagyok ra,mert egy pattanas sem csufitja az arcom,nincs borhibam,szep egyenletes az arcomon a borom.Amikor nyaron megkap a nap,gyonyoru pirospozsga jelenik meg az arcomon.Telen nyaron gyonyoru a borom.Eloszor is fogadd el magad olyannak,amilyen vagy,mert igy alkotott a termeszet,el kell fogadni,amit orokoltel,mindegy milyen vagy,akkor is gyonyoru vagy,barmilyen a borod szine.Mined no szep,akarmilyen a bore szine,ha apolja a kulsejet,es a boret.Amugy orok igazsag,a hulye embernek mindig az kell,ami neki nincs.Adj halat,azert amid van,amit kaptal,es ne kritizald onmagad,es masokat sem!
2014. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!