Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek volt orr pirszingje...

Akiknek volt orr pirszingje megmaradt a lyuk? Vagy keletkezett bármilyen elváltozás az orrotok környékén?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg se látszik a helye pedig 2x lett szúrva ugyanott:)nekem 2-3nap alatt teljesen benőtt


19/L

2011. jan. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OFF:

Bocsi, tudom, h erre kérdést kéne kiírnom, de el fogom felejteni, úh. most ide. Szóval régóta érdekel az orrpiercing téma, egy valamire viszont nem találtam választ. Orrfújásnál nem zavaró, nem érzed, h ott van? Vagy mikor náthás vagy, és kidörzsölődik az orrod, akkor nem irritál jobban? Köszi, ha vki tapasztalt válaszol erre!

2011. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró szinte észre se veszed, hogy van. :)
2011. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mind2 oldalt volt/van orrpiercingem 15 éves korom óta. Néha berakom ha megunom kiveszem de ez így van még a mellbimbó ékszereimmel is meg az arc és száj környéiekkel.

Az összes lyuk több mint 3éves és ha esetleg nem rakok be vmien ékszert nem fornak össze.


Szóval kinek h megy ez:D

18/F

2011. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,most okosabb lettem;DD hát akkor belevágok
2011. jan. 18. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!