Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fenék vágat ívében keletkezett...

Fenék vágat ívében keletkezett lyuk mi lehet?

Figyelt kérdés
Folyamatos váladék jön belölle. Nehéz a felkelni, menni.
2010. júl. 11. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
segglyuk?
2010. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mingyá hányok
2010. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol?Nem ertem...
2010. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetro ***** válasza:
100%
sipoly, lehet egy csomó mindentől. hasad nem fáj?
2010. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
tályog, mosni kellett volna...irány a börgyógyász
2010. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a google-ban: dermoid tömlő.

Mindent megtalálsz ott.Nagyon komoly betegség.

2010. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.A lényeg,hogy a szőrzet elkezd befelé fordulni és befelé nőni,amitől a farokcsont tájékán a két farpofa között tályog alakul ki a bőr alatt.Ez egy idő után kifakad,és sipoly keletkezik,amit meg kell műteni.Hajlamos a kiújulásra,és hosszú a gyógyulás.

És nem a fenéktörlés és nem a tisztálkodás hiány az oka,ahogy azt itt elmésen megjegyezték.Sebészetre kell menni.

2010. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó pontosan leírta. Nincs mit szégyelned, ezt nem higiénés hiányosságok okozzák, komoly elváltozás, amit kezelni kell. Irány a sebészet, hogy mielőbb túllegyél rajta. Hosszú lábadozásra számíts.
2010. júl. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia!Nekem is ugyanez volt kb 2 éve!csak sajnos én késön mentem el orvoshoz és azonnal meg kellett műteni!!Ez végbél körüli tályog!Nagyon gyorsan menj el orvoshoz mert ebből műtét lesz (nem akarlak megijeszteni de én is akkor mentem el amikor már menni is alig tudtam..) Kitartáás!!
2010. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dermoid tömlő/ciszta, egy befordult szor lenyegeben. Nekem is volt, feltem nagyon a mutettol ezert elmentem Sopronba egy orvoshoz aki lezerrel muti ezt es azota minden rendben :) Dr. Lovas Tamás, a lezeres mutet nem olcso, 100.000Ft de nincs labadozas, fajdalom, heg. Az orvos nagyon rendes, csak ajanlani tudom.
2023. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!