Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek ennyire...

Hogy lehet valakinek ennyire kerek feneke?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok épp lapos hátul,gugolok,kitöréseket csinálok,lábemelés meg minden szir-sz.ar játszik,de kétlem,hogy valaha ilyen fenekem lesz...

Csajok,van valaki akinek hasonló hátsója van?Mert ha igen akkor van még remény és nem lehetetlen elérni:D

[link]


2011. jan. 15. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Asszem egyik évben az ő hátsóját választották az év fenekének. Szóval ez a hátsó különleges adottság, nem hiszem, hogy tornával el lehet érni.
2011. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez adottság. A Latin-amerikai nőknek ugye köztudottan erős hátsójuk és kisebb mellük van. Az ilyen popsin zsír is van, izomból pedig nem nagyon lehet ekkora feneket csinálni. Persze gömbölyű lehet kitartó edzéssel, csak nem ilyen formában, hanem olyasmi mint a fitness versenyzőknek.


Még egy lehetőség van: implantátum a popsiba.


Vida Guerra amúgy jó csaj:)

2011. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ettől tartok én is:S

Köszönöm a válaszokat azért:)

Azért nekem megfelelne egy ilyen,1-2számmal kisebbe is:D

2011. jan. 15. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
aki ilyen popóval rendelkezik mindenképpen jelentkezzen nálam priviben:D
2011. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony genetika. Nekem ilyen van, örülök is neki, meg nem is...sok munka kell, hogy úgy nézzen ki, mint a képen, viszont ha hízok egy kicsit kapásból oda megy.
2011. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Genetika + Torna + Diéta.
2011. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor erről lemondok,rajtam sajnos nincs fölösleg,ha meg van akkor sem a fenekemre megy ugy vettem észre.

Na mindegy....

Köszönöm neketek is a hozzászólást!:)

2011. jan. 16. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi a fenekem, csak sajnos a lábam vékony hozzá.Ha hízok egyből fenékre megy.Szerintem is részben adottság, hogy kinek milyen, de tornával lehet változtatni rajta.
2011. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!