Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-16 éves LÁNYOK! Kockahas,...

14-16 éves LÁNYOK! Kockahas, pocak vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok azt, hogy nem fontos a külső, mert nyilván ha megláttok egy embert anélkül hogy ismernétek valami a külsőjében fog meg először biztosan. 15 éves fiú vagyok és rajta vagyok a "sixpack" projekten, remélem nyárra sikerül is :D Nem vagyok kövér (szerintem) csak van a felső testemen fölösleg, ha befeszítem látni így is egypár kockát, ha lehúzom a hasamról a fölösleget kicsit akkor 6/8 :D Lehet így furán hangzik, ha látnátok képet vagy valami akkor könnyebben eltudnám magyarázni :D
2011. jan. 12. 18:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
úgy látom ketten voltatok a kockahas mellett - ha mutatok képet tudtok véleményt mondani?:D
2011. jan. 13. 16:39
 12/22 anonim ***** válasza:
Mutasd :)
2011. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

jó de akkor őszinte válaszokat kérek csak :D nem fogok megsértődni... :D


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


van ahol feszíte(né)m már ha lenne mit na de mindegy :D

azok a képek kicsit előnyösebbek, nyilván észreveszitek :P

2011. jan. 14. 17:55
 14/22 dori826 válasza:
egyedül a kockahas nem elég ,de ha etttől jbban érzed magad akkor csináld!
2011. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem átlagos, ami nekem(tehát ne ezt vedd alapértékűnek!) jobban tetszene, az mellizom, váll, kar. Has sztem azokkal már jó lenne :)
2011. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

Szeretem ha izmos a has, de nem nagyon kockás, max egy picit.

Viszont ha van egy kis poci (nem sörhas, meg gatyából kibuggyanó)... Imádnivalóan édes*.*

2011. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
lényeg h belsőre bejöjjön utána pedig nem sok számít bár azért a nagyon elhízott srácok nem igazán nyerők, egy kis felesleg még oké, de az átlagos testalkat bejön mégha semmi "extra" nics is benne, akkor is nagyon tetszik :D ha nagyon agyonra van gyúrva azért az sok kitartásról árulkodik általában.. kb enyi a külsőről xp
2011. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jöhet a többi is, csak őszintén (képekről természetesen :D )
2011. jan. 14. 20:35
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
inkább a karodra meg mellizomra gyúrj, mert a pici pocak alap;)
2011. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi! 2 képen nincs feszítve a hasizmom (úgy emlékszem :D egyik elölről a másik oldalról van fényképezve, az kis pocaknak számít, vagy adjak le ebből? :D Én mindenképpen szeretnék, csak kíváncsi vagyok :)
2011. jan. 15. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!