Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-16 éves LÁNYOK! Kockahas,...

14-16 éves LÁNYOK! Kockahas, pocak vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok azt, hogy nem fontos a külső, mert nyilván ha megláttok egy embert anélkül hogy ismernétek valami a külsőjében fog meg először biztosan. 15 éves fiú vagyok és rajta vagyok a "sixpack" projekten, remélem nyárra sikerül is :D Nem vagyok kövér (szerintem) csak van a felső testemen fölösleg, ha befeszítem látni így is egypár kockát, ha lehúzom a hasamról a fölösleget kicsit akkor 6/8 :D Lehet így furán hangzik, ha látnátok képet vagy valami akkor könnyebben eltudnám magyarázni :D
2011. jan. 12. 18:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
így utólag beleolvasva lehet hülyén van kiírva a kérdés, a mindegy pontnál és hogy ne mondjátok, hogy nem fontos a külső :D
2011. jan. 12. 18:06
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
nekem a kis pocak jön be, nem szeretem se a nagyon kigyúrt pasikat,sem pedig azokat, akiknek azért látszanak a hasukon a kockák mert olyan vékonyak...
2011. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
határozottan kockahas nálam ez az alap egy fiúnál :)
2011. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom. A pasikat szeretem, de a férfi test igazából kicsit sem hoz lázba. :D Valamiért tőlem lehet izmos, meg szép arányos testű, nem igazán érdekel. :D Nincs a pasikban semmi szépség. xD Rájuk nézek és max annyi jut eszembe, hogy na az gyúrt, emez sörhast növesztett, amaz túl gebe. Legyen normális alkatú a pasi, ne legyen kövér, ne lógjon a hasa, de ennyi. :) Tőlem aztán ott növeszt kockákat, ahol akar. xD Számomra a szem és az arc a döntő, meg persze majd a belső. :) Férfias legyen, ne egy plázafiús nyálgép. :)


16L

2011. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem fontos a külső, amennyire te rákoncentrálsz.

Talán annyi, hogy egy ízlésesen(!) kidolgozott férfitest láttán hamarabb beindul a fantáziám. (SZÁMOMRA) Nem szép látvány sem a kiálló bordák, sem a két lábon járó izomkolosszus, sem a nagy zsírfelesleg. De ezen kívül még több 100 apró dolog határozza meg, hogy tetszik-e az adott férfi vagy sem.

2011. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

na, köszi a válaszokat :) jöhetnének még.

egyébként azért szeretnék ilyet, mert mivel van a testemen egy kis felesleg bár sokak szerint vékony vagyok, de ők csak ruhákban látnak, nyáron nem nagyon szeretek strandra se járni. a haverjaim nagy része ilyesmi mint amit írtam fent, és ez is egy indok. és így nagyobb önbizalmam lenne ismerkedni meg minden.

2011. jan. 12. 18:43
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Barátomnak 1 nagy kocka hasa van.:D

Mondjuk ő nem 15,már 18-on bőven felül van.De szeretem,nagyon férfias.Nekem személy szerint nem tetszenek a kockahasúak.Nem sörhas pári vagyok,de valahogy a kockás taszít.

Bocsika:)

17N nemsokára 18 mielőtt bárki pedofilnak nézné a páromat ő 27F.

Ha valakinek nem tetszik nyugodt szívvel pontozzon le,nem zavar:)

És bocs hogy írtam közel 18 évesen:)

Hali!

2011. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább a mindenféle kockák nélküli vékony fiúk tetszenek. Esetleg a mackósak, de az izmok nagyon nem jönnek be.

16/L

2011. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

hát így pontosan nem tudom leírni, milyen a testem de tényleg :D

alapból mintha kisebbfajta sörhasam lenne, ha befeszítem látni kis izmot a hason, ha pedig "lehúzom" a fölösleget akkor 6kockát látni, nem tudom eltudjátok-e így látatlanba, kép nélkül képzelni :D

amúgy 17/N, semmi gáz hogy írtál, végülis csak 1 évvel vagy idősebb a kiírt korosztálytól, azért írtam 14-16ot, mivel köztük sincs sok esélyem, nemhogy fölöttük :S :D

2011. jan. 12. 21:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kockahas jön be.
2011. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!