Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a fogammal?

Mit tehetnék a fogammal?

Figyelt kérdés

Kérlek próbáljatok meg segiteni, már nem tudom mit tegyek!!!

Letört az egyik fogam. A fele az eredeti, a másik fele pedig pótlás. Fogalmam sincs, hogy milyen "anyagú" a pótlás, de elszíneződött. Most le szeretném szedetni, és újrarakatni. A porcelán tényleg nem színeződik el? És egyáltalán lehet fogra építeni azt? ( tehát hogy nem az egész fog porcelán, csak ahol letört, ott lenne az.)

Valaki segítsen bármilyen tanáccsal, mert szeretném ha megint szép lenne a fogam! Koronát nem szeretnék, mert az sárga!!! Van valami ötletetek ?:( Meglehetne ezt oldani?


19/L


2011. jan. 10. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A korona miért lenne sárga? Ez hülyeség, olyanra csinálják, amilyen az eredeti színe, vagy esetedben a többié.

Amúgy már feltettél egy hasonló kérdést, szerintem mmég mindig inkább egy fogorvos tudja megmondani, hogy mi az, ami anyagilag is és egyéb szempontokból is megfelel neked. Mert látezik fogbeültetés is vagy minek nevezik, de az egy fog esetén is igen sokba kerül.

2011. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem z első fogam oldala kezdett el nagyon romlani,ki kellett furni a felét,gyakorlatilag az egyik fele eltűnt (a gyökere maradt épen,meg egy hegyes rész)


megcsinálta olyan szépre a doki,az se látszik,hogy nem eredeti,nem látszik hogy két részből áll,full ugyanolyan a szine mint a többi


árat sajnos nem tudok mondani,több éve volt ez...de azóta se szineződött el

2011. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van bár tükörbe hófehérek a fogaim képeken meg olyan sárga az az egy fogam ami letört.
2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A porcelán nem színeződik el, és olyan színűt választ a doki, amilyen illik a fogsorod színéhez.

A koronához kigyökérkezeli a letört fogadat (ha még nincs), lecsiszolja szinte kis csonkig , majd beletesz egy kis "csapnak" nevezett valamit , erre pedig a műfogat, vagyis a koronát,- ami ha tartósat szeretnél akkor porcelánból van.

Az ára elég borsos, arra készülj fel.

2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!