Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Szeretnék magamnak...

Műkörmösök! Szeretnék magamnak körmöt csinálni. Mire van szükségem?

Figyelt kérdés

milyen zseléket kell vennem?egy 5mles zselé mennyi körömre elég?ha veszek egy ilyent:

[link]

és erre lakkozok, akkor az úgy jó? UV lámpázás a kettő közt és a SIMA(!)lakkozás után, persze.vagy kell a tetejére még a fényzselé?

és a sima UV zselére ha rákenek egy sima körömlakkot, az rajtamarad? és utána lehet fényzselézni?


2011. jan. 1. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először tanulmányozd, hogyan is kell körmöt építeni, utána vásárolj. Pl. ajánlom ezt az oldalt [link]
2011. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen sose hanyagold el a körmök fertőtlenítését, mert ha a műköröm alatt begombásodik, az nagyon rossz lesz.
2011. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézegess inkább ilyen honlapokat + kérdezz, meg egy igazi műkörmöst ezekről ,mert itt nem hiszem, hogy minden kérdésedre pontos válasz fog érkezni...
2011. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

reméltem, hogy válaszol egy igazai körmös is, akivel fel tudom venni a kapcsolatot ha hajlandó, és elmond mindent:)


köszi a válaszokat,és a linket.azt tudom h mit hogy kell, kb., csak a zselékkel vagyok gondba, hogy hány kell, meg hogy kell egymás után, meg hogy lehet-e lakkot is használni, mert rengeteg van


köszi a linket is!

2011. jan. 2. 01:25
 5/7 anonim ***** válasza:

"..köszi a válaszokat,és a linket.azt tudom h mit hogy kell, kb., csak a zselékkel vagyok gondba, hogy hány kell, meg hogy kell egymás után, meg hogy lehet-e lakkot is használni, mert rengeteg van .."


Nem tudsz te semmit, inkább profival csináltasd..:-*

2011. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem a parasztkodásra voltam kíváncsi, kedves utolsó...:-*
2011. jan. 2. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább menj el egy műkörmöshöz, csináltasd meg vele először és közben kérdezősködj mit hogyan csinál.

Szerintem itt nem fogják elmondani, hogy hogyan csináld, mert rontod az üzletet.

2011. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!