Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök csipesszel kiszedtem...

Szemöldök csipesszel kiszedtem a bajszomat kb. hány nap múlva nől vissza?

Figyelt kérdés
15/L
2010. dec. 12. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szó h nől, max. nő.

Egyébként nekem olyan 2 hétig egyáltalán nem nő vissza, utána már kezd, de kb. 1 hónapot kibír, amég nem "látványos".

2010. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha azzal nekiállsz kiszedni sosem végzel vele. Vegyél a Rossmanban bajuszgyantát. Kb 400-500 Ft lehet és elég egy ideig Én 2-3 hetente szoktam vele leszedni.


16/L

2010. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másfél óra alatt végeztem vele.

Köszi a válaszokat.

2010. dec. 12. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, hogy vegyél a boltban... Inkább menj el kozmetikushoz. Sosem tudni, hogy hogy válik be. Megveheted azt is, ami gyengébb bőrre való, de miután legyantáztatod, 1 hétig vörös bajszod lesz... (egyik ismerősö, így járt, én pedig a bikinivonalamat akartam magamnak, de az is tiszta vörös lesz... injább kozmetikus)
2010. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy gyanta után reagálhat úgy a bőr, hogy hosszú ideig kipirosodik, azért csináltam szemöldökcsipesszel.
2010. dec. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!